Mobilā versija
Brīdinājums +1.8°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
17. septembris, 2014
Drukāt

Garnadzis apzog pieturā iemigušu vīrieti

bakuguns_leta

Kāds garnadzis otrdien no sabiedriskā transporta pieturā Rīgā, 13. janvāra ielā iemiguša vīrieša un kabatas izvilka mobilo telefonu, kā arī nozaga vīrieša maku un pasi. Notiekošo pamanījuši Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona Kriminālpolicijas darbinieki, kuri 1984. gadā dzimušo zagli nekavējoties aizturējuši.

Kā informē VP, vēl otrdien Kriminālpolicijas darbinieki kādā veikalā Kr. Barona ielā pamanīja sievieti, kura no veikala apmeklētājas somiņas izvilka maku. Pēc zādzības sieviete devās projām no notikuma vietas, tomēr policisti uzreiz aizturēja 1966. gadā dzimušo kabatzagli.

Abas aizturētās personas nogādātas iecirknī. Noskaidrojot viņu identitātes, policisti konstatēja, ka aizturētie jau iepriekš vairākas reizes sodīti par narkotisko vielu nelegālu apriti, kā arī par mantiskiem noziegumiem.

Kabatzagļi atzina savu vainu izdarītajā un šobrīd atrodas izolatorā. Pret aizturētajiem ir sākti kriminālprocesi par zādzību nelielā apmērā.

Policija aicina būt uzmanīgiem un pieskatīt savas personīgās mantas, kā arī informēt līdzcilvēkus par personīgo mantu drošību.

Pievienot komentāru

Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (5)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+