×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
21. septembris, 2016
Drukāt

Garnadzis ar viltu iekļūst sirmgalves miteklī

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Aizvadītajā nedēļā, stādoties priekšā kā Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmuma (DZKSU) darbinieks, kāds pagaidām nenoskaidrots vīrietis Daugavpilī apkrāpis 1938.gadā dzimušu sievieti – nozadzis maku un dokumentus, informēja policijā.

Vīrietis sirmgalvei stādījie priekšā kā DZKSU darbinieks, kas atnācis pārbaudīt ūdensskaitītājus un radiatorus, tāpēc sieviete ļaundari ielaidusi dzīvoklī. Vīrietis, kurš bija ģērbies ikdienišķā apģērbā, pēc skaitītāju un radiatoru apskates, palūdzis uzrādīt viņam arī pēdējo DZKSU kvīti, un piedāvājis apmaksāt to uz vietas. Uz sievietes jautājumu, kāpēc var maksāt arī mājās, vīrietis atbildēja, ka spēkā stājās jauni noteikumi, un par pakalpojumiem tagad var norēķināties arī šādas apskates laikā. Sieviete piekrita veikt apmaksu, un kamēr aizpildīja maksāšanas kvīti, viņai nemanot, vīrietis no guļamistabas nozadzis personu apliecinošus dokumentus un naudas maku. Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Daugavpils DZKSU norāda, ka saskaņā ar darba kārtības noteikumiem uzņēmuma darbinieki, kuri veic darbus apsaimniekošanā esošajās dzīvojamās mājās un ir tiešā saskarsmē ar iedzīvotājiem, strādā speciālā apģērbā ar uzņēmuma logotipu un pēc nepieciešamības uzrāda darba devēja izsniegto apliecību ar identitāti apliecinošu informāciju. Visi norēķini ar uzņēmumu notiek tikai bezskaidrā veidā.

Savukārt policija aicina iedzīvotājus nelaist savos mājokļos aizdomīgus cilvēkus, kuri uzdodas piemēram par kabeļtelevīzijas pakalpojumu kompāniju darbiniekiem, sociālajiem darbiniekiem, apdrošināšanas aģentiem utt. Ja rodas aizdomas par šādas vizītes mērķiem, vēlams ziņot kārtības sargiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+