×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
16. maijs, 2016
Drukāt

Garnadzis atklājis, kā bez piepūles tikt rīdzinieku dzīvokļos

dzivokli-leta

11. maijā Valsts policijas (VP) darbinieki aizturēja vīrieti, kurš, uzdodoties par AS “Latvijas Gāze” darbinieku un vienā gadījumā – par policijas darbinieku, iekļuvis svešos dzīvokļos un apzadzis to iemītniekus. Par zagļa upuriem kļuvuši cilvēki gados, informēja policijā (VP).

Maija sākumā viņš Imantā apzadzis vairākas personas. Vīrietis devies uz svešiem mājokļiem un, lielākoties uzdodoties par AS “Latvijas Gāze” darbinieku, kuram esot jāpārbauda gāzes skaitītāju rādījumi, iekļuvis īpašumā. Vienā no epizodēm vīrietis stāstījis, ka esot policijas darbinieks. Brīdī, kad dzīvokļu saimnieki nebija blakus, svešinieks pārmeklēja dzīvokļus un nozaga naudu.

Krāpniekam nav bijuši dokumenti, kas apliecinātu, ka viņš strādā minētajā iestādē. Iedzīvotāji viņu ielaiduši mājokļos savas neuzmanības dēļ.

VP noskaidroja, ka noziegumus, iespējams, izdarījis 1980. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš sodīts par krāpšanām. 11. maijā aizdomās turamo notvēra viņa dzīvesvietā Iļģuciemā.

Pašreizējā informācija liecina, ka krāpnieks apmuļķojis vismaz trīs personas, kopā nozogot 750 eiro.

Saistībā ar notikušo pret 1980. gadā dzimušo vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

VP mudina iedzīvotājus uz uzticības pamata neielaist nepazīstamus cilvēkus savā mājoklī. Lai pārliecinātos par to, vai cilvēks tik tiešām ir tas, par ko uzdodas, vienmēr jālūdz uzrādīt dokumentus un, ja nepieciešams, jāsazinās ar konkrēto iestādi.

Ir aizdomas, ka vīrietis varētu būt apkrāpis arī citus. Visi, kuri ir cietuši no minētā vīrieša nelikumīgajām darbībām, aicināti vērsties policijā ar iesniegumu vai zvanīt uz tālruņa numuru 110.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+