Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
2. marts, 2016
Drukāt

Garšīgie torņi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pagājušajā gadā vafeļu torņu celtniecība sagādāja daudz aizraujošu brīžu.

Šodien Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiek visgardākās inženieru sacensības “Vafeļu inženieris”, kuru dalībniekiem jāceļ vafeļu torņi.

Tās rīko RTU Studentu parlaments un Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde, taču sacensībās var piedalīties jebkuras augstskolas studenti, izveidojot divu līdz trīs cilvēku komandu. Dalībnieki var startēt divās kategorijās – no vafeļu plāksnēm un kausētas šokolādes uzbūvēt augstāko torni vai dizaina objektu. Pirmajā kategorijā jāuzbūvē pēc iespējas augstāks tornis, kas spētu noturēt pilnu skārda kārbiņu (250 ml). Pērn tika uzbūvēts 2,07 metrus augsts tornis. Uzvarētāji augstākā torņa kategorijā iegūs ceļazīmi uz Zviedriju, kur viņiem būs iespēja aplūkot projektēšanas un būvniecības uzņēmumu grupas AS “UPB” ražotnes. Otrajā kategorijā studentiem ir iespēja sacensties par radošākā dizaina objekta izveidi, kas jāveido par sacensību organizatoru definēto tematu. Sacensības tiek rīkotas jau sesto gadu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+