Mobilā versija
Brīdinājums +0.9°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
4. aprīlis, 2014
Drukāt

Garsija Markess nonācis slimnīcā ar pneimoniju

Foto: AFPFoto: AFP

Nobela prēmijas laureāts, kolumbiešu rakstnieks Gabriels Garsija Markess nonācis Mehiko slimnīcā ar pneimoniju, taču, ticams, jau nākamnedēļ tiks izrakstīts, ziņo theguardian.com.

87 gadus vecais rakstnieks, kura karjera no reportiera attīstījusies līdz pasaulē pazīstamākajam spāņu valodā rakstošajam autoram pēc Servantesa, dzīvo Mehiko. Pirmdien Markess ievietots slimnīcā, jo cieta no infekcijas radītas dehidrācijas, tomēr viņa dēls Gonzalo apgalvo, ka tēva došanās uz medicīnas iestādi bijis tiksi piesardzības, nevis nepieciešamības solis, un jau nākamās nedēļas sākumā rakstnieks varēs atgriezties mājās.

Arī ārsti norāda, ka pacientam terapija palīdzējusi, un pēc antibiotiku kursa noslēguma viņu varēs izrakstīt.

Tikai pirms mēneša rakstnieku sveica 87. dzimšanas dienā – viņš dzimis 1927. gada 6. martā. Īpaši daudz bijis dzeltenu rožu – ziedu, kas bagātīgi pārstāvēti viņa pirmajā slavu atnesušajā romānā “Simts vientulības gadu”.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (4)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+