Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
6. aprīlis, 2015
Drukāt

Garšvielu ražotājs: kļūst arvien grūtāk konkurēt ar lielveikalu privātajām preču zīmēm

LETALETA

Garšvielu ražotājiem kļūst arvien grūtāk konkurēt ar lielveikalu tīklu privātajām preču zīmēm, pastāstīja garšvielu ražotāja “Anatols” īpašnieks Anatolijs Kitins.

“Mēs sevi pozicionējam kā augstas kvalitātes garšvielu ražotājus, taču arī mums ne visi veikalu tīkli ļauj izvietot produkciju savos plauktos. Mūs vienkārši tur neņem, tas pats “Rimi”, “Maxima”… Ieejot veikalā, pievērsiet uzmanību! “Rimi” arvien vairāk piedāvā savu “private label” produkciju. Tā kļūst par problēmu,” atzina “Anatols” īpašnieks.

Viņš piebilda, ka privātās preču zīmes ir problēma ne tikai garšvielu ražotājiem. “Es aplūkoju sviesta, piena piedāvājumu, arī tur ir šī problēma, parādās sviests ar “Rimi” preču zīmi, piens ar “Rimi” preču zīmi, vēl kaut kas ar “Rimi” preču zīmi. Pēc dažiem gadiem mēs ieraudzīsim, ka veikalu plauktos būs tikai “Rimi” produkcija,” sacīja Kitins.

Jau vēstīts, ka “Anatols” apgrozījums pērn samazinājies robežās līdz 5%. 2013.gadā “Anatols” strādāja ar 877,3 tūkstošu eiro apgrozījumu un 79,3 tūkstošu eiro peļņu, liecina datubāzē “Lursoft” publicētais uzņēmuma finanšu pārskats.

Uzņēmums dibināts 1992.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2000 latu (2,8 tūkstoši eiro). “Anatola” vienīgais īpašnieks ir Anatolijs Kitins. Kompānijas pamatdarbība ir garšvielu ražošana un fasēšana.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+