Ekonomika

GASO atgādina: gāzes skaitītāju rādījumu nolasiet līdz 31.decembrim 16

Foto-Shutterstock

Saistītajiem dabasgāzes lietotājiem jeb mājsaimniecībām, kuras nav reģistrētas AS “Latvijas Gāze” Klientu portālā “e-pakalpojumi”, GASO nosūta rādījumu nolasījumu kartītes, kā to līdz šim darīja AS “Latvijas Gāze”, portālu la.lv informēja uzņēmums.

Klientus, kuri saņēmuši šīs kartītes, GASO aicina nolasīt dabasgāzes skaitītāja rādījumu uz 31. decembri, jo no 2018. gada 1. janvāra mainīsies dabasgāzes diferencētie tirdzniecības gala tarifi saistītajiem dabasgāzes lietotājiem jeb mājsaimniecībām.

Rādījumu jāieraksta kartītē un trīs dienu laikā kartīti jānosūta atpakaļ GASO, iemetot to jebkurā Latvijas Pasta vēstuļu kastītē.

Akciju sabiedrība „Gaso”, turpmāk – GASO, informē, ka ievērojot Eiropas Savienības regulējuma prasības, no AS „Latvijas Gāze” ir nodalīts dabasgāzes sadales sistēmas operators.

GASO ir vienīgais dabasgāzes sadales sistēmas operators Latvijā un turpmāk nodrošinās dabasgāzes tīklu drošību, tehniskos pakalpojumus un dabasgāzes patēriņa uzskaiti.

Uzņēmums atgādina, ka skaitītāju rādījumus var paziņot, reģistrējoties AS “Latvijas Gāze” Klientu portālā “e-pakalpojumi”, elektroniski – info@gaso.lv, kā arī zvanot – 155.

LA.lv