×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.8°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
16. februāris, 2017
Drukāt

Gasūna izcīna 39. vietu pasaulē milzu slalomā

foto - Latvian Alpine/Facebookfoto - Latvian Alpine/Facebook

Latvijas labākā dāmu kalnu slēpotāja Lelde Gasūna ceturtdien ierindojās 39.vietā Sanktmoricā notiekošā pasaules čempionāta milzu slaloma sacensībās, kamēr otro titulu trīs dienu laikā izcīnīja francūziete Tesa Vorlija.

Gasūna pēc pirmā brauciena bija 45.vietā, bet otrajā apsteidza vien sešas konkurentes, kuras šajā trasē izstājās vai nestartēja, kas summā ļāva pakāpties uz 39.pozīciju. Otrajā trasē latvietei bija 41. ātrākais rezultāts.

Gasūnas labākais rezultāts pasaules čempionātos ir 36.vieta, ko viņa 2011.gadā izcīnīja slalomā.
Gasūna summā no uzvarētājas atpalika par 9,03 sekundēm.

Par čempioni kļuva Vorlija, kura šajā disciplīnā ir līdere arī Pasaules kausa kopvērtējumā. Viņa jau pēc pirmā brauciena atradās drošā līderpozīcijā un summā par 0,34 sekundēm apsteidza Pasaules kausa kopvērtējuma līderi Mikaelu Šifrinu no ASV.
Savukārt trešo pozīciju uz goda pjedestāla aizņēma itāliete Sofija Godžija, kura atpalika vēl par četrām sekundes desmitdaļām. Pēc pirmā brauciena Godžija bija otrā, bet otro trasi aizvadīja nesekmīgāk.

Vorlija otrdien ar Franciju uzvarēja pasaules čempionāta komandu sacensībās. Kopā viņa tagad ir jau četrkārtēja pasaules čempione, jo komandu ieskaitē triumfēja arī 2011.gadā, bet 2013.gadā pirmoreiz bija labākā slalomā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+