×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
23. janvāris, 2012
Drukāt

Gatavi vienoties par dzīvi drošā sabiedrībā

Foto - LETAFoto - LETA

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”/”Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (“VL”/”TB”/LNNK) ir gatava vienoties ar saviem politiskajiem oponentiem “Saskaņas centru” par absolūto minimumu, proti, ka abi politiskie spēki vēlas dzīvot “drošā, prognozējamā un demokrātiskā” sabiedrībā,

– to vakar pēc nacionālās apvienības deputātu tikšanās ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu žurnālistiem sacīja viens no politiskā spēka līderiem Raivis Dzintars. Sarunā ar valsts pirmo personu skarts jautājums par Latvijas sabiedrības saliedēšanu, ņemot vērā saasināto nacionālo situāciju ap tautas nobalsošanu par otras valsts valodas statusa piešķiršanu krievu valodai.

Dzintars sacīja, ka viņa pārstāvētais politiskais spēks varētu vienoties ar oponentiem par vēlmi dzīvot “drošā, prognozējamā un demokrātiskā” sabiedrībā. Viņš uzsvēra: lai arī pušu starpā pastāv būtiskas viedokļu atšķirības, tomēr sabiedrībai nepieciešams dod signālu, ka atšķirībām jāpaliek politiskā līmenī un tās nedrīkst tikt “pārnestas ielās”.

Apvienības “Saskaņas centrs” līderis Jānis Urbanovičs vakar pēc tikšanās ar prezidentu žurnālistiem norādīja, ka nacionālā apvienība ir no tām partijām, ar kurām var runāt kuluāros, bet darīt to caur masu medijiem neesot laba prakse. “Gan jau viņi paši nāks un runās, vai mēs [iesim] pie viņiem,” sacīja Urbanovičs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+