Uncategorized

Gatavo vizītkarti Eirovīzijai 16

Foto – LETA

Filmēšanas grupa no Zviedrijas no 5. līdz 8. martam filmēja Latvijas vizītkarti Eirovīzijas starptautiskajam konkursam, kurā Latviju šogad pārstāvēs grupa “PeR” ar dziesmu “Here we go”, informēja Eirovīzijas projekta pārstāvji.

 

Projekta vadītāja Zita Kaminska pastāstīja, ka filmēšanas grupas darba grafiks esot bijis saplānots pa minūtēm un šajā laikā “PeR” gan braukuši ar kartingiem, gan driftā ar auto, gan apmeklējuši Rīgas zoodārzu un Aviācijas muzeju, palūkojušies uz vecpilsētu no Pēterbaznīcas torņa augstumiem un lidostā “Rīga” centušies paspēt uz “savu” privāto lidmašīnu. “Filmēja gan Aizputē, gan Rīgā, arī Ralfa un Edmunda mācību iestādēs – skolas vidē,” sacīja Kaminska. Savukārt priekšnesuma uzlabošanai piesaistīta horeogrāfe no Zviedrijas Adrienne Abjerna. Grupas solists Ralfs Eilands teicis, ka horeogrāfei bijušas idejas, kā uzlabot un paspilgtināt dažus elementus.

2013. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa starptautiskais fināls notiks Zviedrijas pilsētā Malmē. Latvija startēs otrajā pusfinālā 16. maijā.

 

LA.lv