Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
1. jūlijs, 2015
Drukāt

Dānija gatavojas atjaunot robežkontroli

Jensens

Dānija plāno atjaunot robežkontroli, pieturoties pie Šengenas vienošanās, paziņojis Dānijas jaunais ārlietu ministrs Kristians Jensens (attēlā).

Pēc tikšanās ar Vācijas ārlietu ministru Franku Šteinmeieru viņš teica, ka valdības ierosinājums tiks apspriests ar Briseli un kaimiņvalstīm. Jauno pasākumu mērķis ir cīņa pret nelegālo imigrāciju un kontrabandu. Dānijas Ārlietu ministrijas pārstāvis atklāja, ka barjeras uz robežām netiks ieviestas, bet notiks pārbaudes robežas rajonā. Dānijas jaunā labējā spārna valdība sāka darbu nedēļas nogalē pēc neveiksmīgām koalīcijas sarunām ar galēji labējo Dānijas Tautas partiju (DPP), kas šomēnes notikušajās vēlēšanās izcīnīja visvairāk balsu no labējā spārna partijām. Lai virzītu likumprojektu parlamentā, mazākuma valdībai būs nepieciešams DPP atbalsts, kas vēlas atjaunot robežkontroli, lai cīnītos pret nelegālo imigrāciju un kontrabandu. 2011. gadā Dānijas valdība jau ieviesa muitas kontroli uz valsts robežām, ko Eiropas Komisija un Vācija asi kritizēja. Arī toreiz pie varas bija labējs kabinets, kam sekoja līdz šim pie varas esošā kreisi centriskā valdība, kas muitas kontroli atcēla.

Pievienot komentāru

"Biedējošo klaunu" uzbrukumi: Austrijā savainoti vairāki cilvēki Tuvojoties Helovīnam, vairāki cilvēki Austrijā guvuši savainojumus biedējošu klaunu tērpos ģērbušos cilvēku uzbrukumos.
Draugiem Facebook Twitter Google+