×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. septembris, 2013
Drukāt

Gatavojas Senioru dienai

LETALETA

Janīna Ancāne, Vārkavas novada pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja: “Vispirms savās mājās sagaidīsim ciemiņus – Līvānu novada seniorus. Viņiem stāstīsim galvenokārt par īstenotajiem projektiem. Jau trešo gadu piedalāmies “Leader+” pro­grammās, arī Teterovu fonda projektu konkursos.

Septembra beigās, iespējams, paši aizbrauksim ekskursijā tepat uz Aglonu, Andrupenes lauku sētu, Mākoņkalnu, jo transporta izmaksas jāsedz pašiem. Bet 5. oktobrī atzīmēsim Senioru dienu, būs balle. Novada dome tai atvēlējusi 300 latu – mūzikai, kādam gardumam, ko likt galdā, sveiksim arī mūsu aktīvākos pensionārus.

Janīna Liepiņa, Ikšķiles novada pensionāru biedrības “Saulgrieži” valdes priekšsēdētāja: “Tā mums ir jau ilggadēja tradīcija – vasarā iekrājam naudiņu un septembrī nopērkam abonementus uz Nacionālā teātra pirmizrāžu ģenerālmēģinājumiem. Tad biļetes cena ir 4 lati, transporta izmaksas – 2 lati. Tāpat esam informēti par jaunumiem Operas un baleta teātrī, kur noskatāmies vismaz piecu sešu izrāžu ģenerālmēģinājumus.

Gan ziemu, gan vasaru mums aktuāli ir uzturēt savu veselību, tāpēc divas reizes nedēļā notiek vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā. Turpināsim draudzību ar Vangažu senioriem. Pasaules veco ļaužu dienu svinēsim Vangažos, bet vasarā parasti visi tiekamies Ikšķilē.

Mums ir laba tradīcija sveikt pensionārus lielajās dzīves jubilejās. Aizkustinoši, kad pēc pasākuma seniors atzīst – tik skaistas jubilejas viņa mūžā nav bijis. Biedrībai ir sava Eiropas deju grupa, savs vokālais ansamblis, tā ka paši saviem spēkiem un bez lieliem izdevumiem protam sarīkot sev svētkus. Paldies mūsu pašvaldībai, kas atbalsta gan dejotājus, gan dziedātājus – ar līdzekļiem un ar transportu. Par projektu naudu sagādāti datori, mēbeles. Pirksim īpašus trenažierus, kas palīdzēs atveseļoties pēc smagām saslimšanām. Teikšu tā – ja pats nedarbosies, neviens neko klāt nepienesīs.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+