Apbrīno

Gatavojoties “Mikrofona ierakstu” jubilejas koncertam, t/c “Spice” notiks latviešu mūzikas dienas 16

Foto – Leta

Gatavojoties savam 20 gadu jubilejas lielkoncertam, “Mikrofona ieraksti” tirdzniecības centrā “Spice” rīkos “MicRec latviešu mūzikas dienas”, aģentūru BNS informēja Ilze Pleša.

“Mikrofona ierakstu” 20 gadu jubilejai veltītā nedēļas nogale aizsāksies ar izstādes “Divdesmitgades populārākie albumi” atklāšanu 28. oktobrī plkst.17, ko vadīs mūziķis Mārtiņs Ruskis. Trīs dienu garumā tirdzniecības centrā “Spice” skanēs latviešu mūzika, būs skatāma labāko mūzikas ierakstu izstāde, ikviens varēs nosūtīt savu video apsveikumu, kā arī piedalīties laimes rata griešanā un laimēt biļetes uz lielkoncertu.

Pēc izstādes atklāšanas notiks erudīcijas konkurss. Pareizi atbildot uz jautājumiem, kas saistīti ar latviešu mūziku un “Mikrofona ierakstiem”, būs iespēja griezt laimes ratu un iegūt pārsteiguma balvas vai laimēt biļetes uz lielkoncertu “20 gadi latviešu mūzikā”.

Pasākuma laikā fanu apsveikumu zonā no plkst. 16.30 līdz 18.30 ikvienam interesentam būs iespēja atstāt video sveicienu latviešu mūzikas izdevējiem un māksliniekiem, kas pulcēsies uz “MicRec” jubilejas koncertu “Arēnā Rīga”. Atraktīvākie, interesantākie, asprātīgākie sveicēji saņems īpašas pārsteiguma balvas un tiks ielūgti uz koncertu.

Pozitīvu un muzikālu noskaņu “Spices” mūzikas dienās radīs jaunie mākslinieki – Katrīna Bindere, Nikolajs Puzikovs, Mārtiņš Ruskis, grupa “Četri vienā” un citi.

Latviešu mūzikas dienas turpināsies arī 29. oktobrī un 30. oktobrī, kad no plkst. 12 līdz 18 muzikālajā stendā būs iespējams iegādāties “MicRec” mūzikas ierakstus bez veikalu uzcenojuma, tikai par ražotāja cenu.

Tāpat “Mikrofona ieraksti” pirmo reizi savā pastāvēšanas vēsturē piedāvā akciju “Maini vecu pret jaunu!”. Šīs akcijas laikā apmeklētājiem būs iespēja iemainīt kādu no savā rīcībā esošajiem vecajiem CD pret visjaunāko “MicRec” produkciju. Saraksts ar retumiem, ko meklē “Mikrofona ieraksti”, tiks publicēts ierakstu kompānijas “Facebook” lapā, kur arī būs iespējams pieteikties maiņai.

“MicRec” jubilejas koncerts “20 gadi latviešu mūzikā notiks” notiks 9. novembrī plkst. 19.30 “Arēnā Rīga”. Tajā piedalīsies “Prāta vētra”, Laima Vaikule, “Labvēlīgais tips”, “Musiqq”, “bet bet”, “Menuets”, “Pērkons”, Normunds Rutulis, “Credo” un daudzi citi mākslinieki, kuru ieraksti iznākuši ar zīmolu “MicRec”.

LA.lv