×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
11. maijs, 2012
Drukāt

Gatis Kandis nav iekļuvis britu talantu šova finālā

kandis_gatis

Lielbritānijā par sensāciju kļuvušais latviešu “komiķis” Gatis Kandis nav ticis talantu šova “Britain’s Got Talent” finālā. 31 gadu vecā Kanda, kurš dzīvo Londonā, neparastā uzstāšanās šova atlasē krietni sasmīdināja talantu šova žūriju, tostarp slaveno producentu Saimonu Kouvelu un britu komiķi Deividu Voljamsu, kuri nobalsoja par latvieša iekļūšanu talantu šova pusfinālā.

Kanda uzstāšanās sākumā žūrija un skatītāji pavērtām mutēm brīnījās par Kanda dīvainajiem jociņiem par tualetēm un muskuļiem, taču brīdi vēlāk visi sirsnīgi smējās, gan par to, cik neticami nesmieklīgi ir latviešu komiķa stāstītie joki.

“Kas šeit notiek? Tu esi smieklīgākais komiķis, kādu es jebkad savā dzīvē esmu dzirdējis. Ar to es domāju, pilnīgi nekam nederīgs, taču tas patiešām mani sasmīdināja,” pēc Kanda uzstāšanās atlasē sacīja Kouvels. Arī komiķis Voljams norādīja, ka “tas bija tik slikti, ka patiesībā bija izcili”.

Žūrijas pārstāvji piebilda, ka latviešu komiķim neko nevajadzētu mainīt savā tēlā un runas manierē, pat neatteikties no svītrainā džempera.

Taču trešdien notikušajā pusfinālā šova finālistus izraudzījās ar skatītāju balsojumu, atstājot Kandi aiz svītras.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/NbUSjexRJm4″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+