×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
2. marts, 2017
Drukāt

Gatis Šļūka. Sākas žonglēšana ar nodokļiem (5)

Zīmējums - Gatis ŠļūkaZīmējums - Gatis Šļūka

Vakar Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdē Finanšu ministrija prezentēja nodokļu politikas reformu plānu. Ministrija piedāvā samazināt iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN) līdz 20%, atcelt solidaritātes nodokli, saglabāt mikrouzņēmumu nodokli (MUN) un rosina citas izmaiņas. Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola sacīja, ka reformu ir jāsāk veikt ar 2018. gadu.

Ja gadījumā tiek lemts par jaunas nodokļu politikas stratēģijas ieviešanu, finanšu ministre sacīja, ka martā ir jāizstrādā attiecīgi lēmumprojekti, ko aprīlī iesniegt izskatīšanai Ministru kabinetā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Eiropas Savienības progresīvā nodokļu sistēma nepatīk visām trijām pusēm?!

  2. Daži anonīmie valdības aizkulišu speciālisti,kā lasām ziņu portālos,pat piedāvā atsākt žonglēšanu ar PVN pamatlikmes vienu procentu!

  3. Paātrināsim šo pārāk gauso procesu: atcelsim iedzīvotāju ienākuma nodokli vispār-kā,piemēram,Monako,Bahāmu salās,Bermudā vai pat (otrais variants) atcelsim visus nodokļus,izņemot lidostas nodevu-kā Nauru!

  4. un pa kluso neapliekamo minimumu samazinās uz 5 centi?

    • labākā finansu ministre Atbildēt

      Mēs koalīcijā darbojamies izcili, nacionālās intereses ir pārstāvētas un tauta izmirst, to visu vēl veiksmīgi noveļam uz putinistiem, un mūsu tūdaliņi var netraucēti grābt no kases. ar prezzidentu Arābijā bija buldozers, viss notiek! Reņģēdājiem reņģes kādu brīdi vēl sanāks.

Draugiem Facebook Twitter Google+