Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
7. aprīlis, 2014
Drukāt

Gatis Sprūds piekritis, bet Broks atteicies kļūt par Saeimas deputātu

spruds_gatis

Bijušais nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) ģenerālsekretārs, uzņēmējs Gatis Sprūds, kā arī deputāta amata kandidāte Gunta Liepiņa ir piekrituši kļūt par 11.Saeimas deputātiem. Savukārt bijušais īpašo uzdevumu ministrs Eiropas Savienības (ES) finanšu pārvaldes lietās Normunds Broks ir atteicies no šīs iespējas.

Broks iesniegumā Saeimas Prezidijam norāda, ka pašlaik viņš var dot lielāku ieguldījumu, strādājot pašreizējā darbā Latvijas Bankā, tostarp gatavojoties Latvijas prezidentūrai ES Padomē.

Liepiņa un Sprūds savu piekrišanu apliecinājuši iesniegumos Prezidijam.

Kā ziņots, no VL-TB/LNNK Saeimā darbosies divi jauni deputāti, ņemot vērā, ka deputāts Romāns Naudiņš (VL-TB/LNNK) apstiprināts ministra amatā, bet parlamentārietis Kārlis Krēsliņš (VL-TB/LNNK) nolēmis nolikt deputāta mandātu.

VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars aģentūrai LETA iepriekš norādīja, ka Sprūds, visticamāk, nāks strādāt uz parlamentu.

Gan Naudiņš, gan Krēsliņš ievēlēti no Vidzemes vēlēšanu apgabala, un viņu vietā parlamentā sāks strādāt deputātu kandidāti, kas palika pirmie aiz strīpas šajā vēlēšanu apgabalā. Aiz Broka un Sprūda nākamā pēc vēlēšanās iegūto punktu skaita ir Gunta Liepiņa.

Liepiņa Latvijas Lauksaimniecības universitātē ieguvusi profesionālo maģistra grādu sabiedrības pārvaldē.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+