×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
22. septembris, 2016
Drukāt

Gaujā atrastas meklētā jaunieša mirstīgās atliekas; bojāejas apstākļi ir mīklaini

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Vakar Valmierā no Gaujas upes izcelts noslīcis cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. LNT raidījums “Degpunktā” vēsta, ka atrastas Valmieras pusē bezvēsts pazudušā Henrija Pētersona mirstīgās atliekas.

23 gadus vecais Henrijs pazuda 16. septembrī. No savām mājām Kocēnu novada Bērzaines pagasta Torņkalnos viņš izgāja pusdienas laikā, lai dotos uz Valmieru, kur bija sarunāta tikšanās ar draugiem. Jaunieši satikās un devās uz vietējo parku, lai pasēdētu Valterkalniņā un iedzertu kādu grādīgu dzērienu.

Raidījums atzīmē, ka draugi nebija paņēmuši sava biedra personiskās mantas un gandrīz vai pametuši šo vietu steigšus. Varbūt redzējuši to, par ko tagad bail atzīties. Piemēram, drauga slīkšanu.

Pārmeklējot Gauju pie pilsētas tilta, tikai pārsimt metru lejpus krācītēm, nirējiem izdevies atrast puiša mirstīgās atliekas. Noticis noziegums, vai arī nelaimes gadījums, vai varbūt cietušais vienkārši atstāts bez palīdzības, tas tagad jāskaidro izmeklētājiem, jo bojāejas apstākļi ir visai mīklaini.

Policijā par Henrija bojāeju uzsākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+