Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
3. maijs, 2014
Drukāt

Gaujas tramvajs atklāj sezonu (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 3.maijā, Valmierā jau trešo sezonu pēc kārtas pa Gauju atsāks kursēt upes tramvajs, informēja Gaujas tramvaja koordinatore Linda Līce.

Tramvajs aties no pilsētas laivu piestātnes, un tā maršruts būs no Kazu krācēm līdz pat Dzelzs tiltam. Tramvajs kursēs noteiktos laikos, kā arī būs iespējams pieteikt grupu braucienus.

Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka ar Gaujas tramvaju labprāt brauc ekskursantu, darba kolektīvu un skolēnu grupas. Nedēļas nogalēs tramvaju iecienījuši kāzinieki un jubilāri.

Gaujas tramvajs dod iespēju iepazīt Valmieru no cita skatpunkta. Brauciens notiek profesionāla gida kapteiņa vadībā, kurš vienlaicīgi gan vada tramvaju, gan arī iepazīstina braucējus ar dažādiem interesantiem stāstiem par Valmieru.

Tramvajs var uzņemt 22 pieaugušus pasažierus, kopā ar bērniem pasažieru skaits var būt līdz 30.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Ko simbolizē tas glābšanas riņķis?! Vai tas domāts labā krasta, kreisā krasta vai berkuta piekritējiem!? Esmu valmierietis, bet šo “joku” nekādi nesaprotu. Varbūt “Eži” dibina jaunu ”Slīkoņu” partiju un zvejo elektorātu?

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+