×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
25. jūlijs, 2014
Drukāt

Gazas joslā dzīvību zaudējuši vairāk nekā 800 palestīniešu (9)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Izraēlas militārajai operācijai Gazas joslā turpinoties jau astoņpadsmito dienu, dzīvību zaudējuši vairāk nekā astoņi simti palestīniešu, no kuriem lielākā daļa ir civiliedzīvotāju, informē raidsabiedrība BBC.

Tikmēr Izraēlas pusē krituši 32 karavīri. Pagājušajā naktī Izraēlas bruņotie spēki atkal pastiprināja uzbrukumus Gazas joslai, uz ko palestīniešu kustība “Hamas” atbildēja ar jauniem raķešu triecieniem Izraēlas teritorijai. Ārvalstu ziņu aģentūras informē, ka šodien uz apspriedi pulcēsies Izraēlas drošības komiteja, kura apspriedīs ASV valsts sekretāra Džona Kerija piedāvāto septiņu dienu pamieru. Tiesa, kā norādījuši starptautiskās politikas apskatnieki, kā palestīnieši, tā izraēlieši viens otram izvirza nepieņemamus pamiera nosacījumus.

Starptautisko nosodījumu vakar izpelnījās uzbrukums kāda skolai Gazas joslā, kur ANO bija izveidojusi patversmi. Uzbrukumā patversmei dzīvību zaudēja 15 cilvēki. Izraēla paziņojusi, ka tā atbildējusi “Hamas”, kas veikusi uzbrukumus izraēliešu karavīriem netālu no skolas. ANO ģenerālsekretārs Bans Kimuns uzbrukumu patversmei nosauca par “nepieņemamu”.

Rietumkrastā, kur pie varas ir palestīniešu pašpārvaldes prezidents Muhameds Abass, vakar norisinājās protesta akcija. Tajā, protestējot pret Izraēlas militārajām operācijām Gazas joslā, piedalījās 10 tūkstoši cilvēku. Demonstrācija pārauga vardarbībā un uzbrukumā Izraēlas armijas kontrolpunktam, kas tika apmētāts ar akmeņiem un degmaisījuma pudelēm. Palestīniešu mediķi paziņojuši, ka, Izraēlas karavīriem atklājot uguni uz protestētājiem, dzīvību zaudēja viens cilvēks, bet ievainoti tika 200 cilvēki.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Vairāk palaidīs rakstus par to cik kur kāda dēļ aizgājuši bojā,ātrāk aizmirsīsies vietējie slepkavas,kuru dēļ bojā aizgāja cilvēki tepat zolitūdē.

  2. PILNĪGI PIEKRĪTU GAGĀRINAM!!! Mīļo MĀKONĪT, nemētājies ar vārdu “FAŠISMS”!!! Nezinu nevienu militāru operāciju, kur BŪTU iespējams pasargāt mierīgos iedzīvotājus!??? ARĪ UKRAINĀ tiek nogalināti civiliedzīvotāji…KĀPĒC tur neviens neuzskaita nogalinato daudzumu? To, ka palestīnieši “LIEN” virsū un nogalina izraēļus, nav NEKAS jauns? Kurš PIRMAIS SĀKA visu šo ārprātu??????? Jebkurai tautai ir JĀAIZSTĀVAS PRET AGRESORU!!! KĀPĒC TĀDI palestīnieši tiek REGULĀRI AIZSTĀVĒTI!?? Tikai viņu dēļ nav iespējams ATRISINĀT abu konfliktu!!! Ja runājam par abu pušu nesaprašanos, tad izvērtēsim VIENĀDOS svaru kausos ABAS PUSES, nevis REGULĀRI meklēsim vienīgi Izraēlas “kažokā ” blusas!!! Nevainosim valstis, kuras aizstāv vai kā citādi palīdz Izraēlai, bet VAINOSIM arī tās valstis, kuras ATBALSTA palestīniešus viņu nekaunībā un nevēlēšanās rast sapratni!!! Izraēļi ir gudra tauta un velti nemeklēs militaru konfliktu no ZILA GAISA!!! DEG ABAS PAGALES, NEVIS TIKAI VIENA!!!… ANO NEBIJA JĀVEIDO PATVERSME KAUJU ZONĀ!???? ANO VISPĀR AIZSTĀV AGRESORUS UN IR GĻĒVA, NEIZLĒMĪGA, PIEKOPJ DRAUGU AIZSTĀVĪBU, ko var izsecināt no preses materiāliem. KĀPĒC ANO NEINTERESĒ UKRAINA????????????

    • Izraēlas dibināšanai žīdi ar viltu ir ieguvuši palestīniešu zemi. Tā nav Izraēlas, bet gan palestīniešu zeme. Izraēlieši šajā zemē ir okupanti un varam tikai apbrīnot palestīniešu spēju cīnīties par savu zemi.

  3. Palestīnas republikas nav un nekad arī nebūs. Tā kādreiz bija filistiešu zeme, bet Dievs to ir nodevis Izraēla tautai. Precīzāk vienai no 12 Izraēla ciltīm, Jūdas ciltij. Arābiem kuri vēlāk šo zemi iekaroja un tagad sevi sauc par palestīniešiem nav nekādas tiesības tur veidot valsti. Viņiem jābūt pateicīgiem, ka ebreji tur viņiem vispār atļauj dzīvot. Vai arābiem vietas trūkst? Pasaulē tik daudz arābu valstis. Dievs nekad nepieļaus Palestīnas valsts izveidošanu, pat ja to gribēs Izraēlas prezidents! Ichāku Rabīnu tāpēc nošāva ebrejs, bet Ariēls Šārons ilgi gulēja komā.

  4. Mani var lamāt , mani var nīst, bet laikam esmu vienīgais cilvēks, kurš pateiks pasaulei patiesību( citiem ir piečutrātas bikses un nav dūšas, kaut domā kā es, viņr pilnīgi idioti),, kopš 1948. gada Palestīnas teritorijā ir ŽĪDU f a š i s m s! Lai izvedotu Izraēlu( tā nav joprojām ANO atzīta valsts, bet runā kā ar valsti). Okupantu un fašisatu, z’īdu nacionālsociālistu anklāvs Palestīnā. Visi ir nozieguma līdzdalibnieki, kuri sadarbojas ar Izraēlas anklāvu. Ko par `sop saka cien. Gordons. Viņš nav z’īds, bet gan Latvietis. Jo domā kā latvietis.

    • ano cilvektiesibu komisare – izraelas riciba/ 800 nogalinati- no tiem 200 berni/ vai teroristi– gaza kvalificejama ka kara noziegums pret cilveci/// 5 miljoni ebreju asv lobe izraelu un asv katru gadu pieskir izraelai 300 miljardu dolaru

    • Interesanti ir tas, ka Izraēla ir sen jau uzmetusi savu “stratēģisko partneri” ASV. Tā iesaistīja ASV karā pret arābiem, bet, kad Obama gribēja izbeigt karu, atriebās Amerikai izraisot tajā ekonomisko krīzi (žīdu kantora “Lemann&Brothers” bankrotu), Kas pārsviedās uz visu rietumu pasauli. Izraēla sev izvēlējās jaunu stratēģisko partneri, Krieviju, tās dabas bagātību dēļ, kas nepieciešamas Ķīnas ekonomikai, kura ražo visus nederīgos mēslus žīdiem piederosajiem tirdzniecības tīkliem, ar kuru palīdzību rietumi jau gandrīz ir izpumpēti sausi. Taču Krievijai būs maz labuma no šīs sadarbības, jau tagad redzams, ka karš ar otru lielāko slāvu valsti Ukrainu nav Krievijas interesēs un rietumus norakstīt arī ir pāragri, kaut arī Izraēla ir ļoti centusies tos iedzīt bankrotā.

Draugiem Facebook Twitter Google+