Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
6. jūlijs, 2014
Drukāt

Gāzes eksplozijā Liepājā cietuši septiņi cilvēki, tostarp bērni (papildināts)

Foto-LETAFoto-LETA

Vakar, 5.jūlijā, gāzes eksplozijā Liepājā cietuši septiņi cilvēki. Starp cietušajiem ir arī bērni, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu uz notikuma vietu Vānes ielā 11 glābēji saņēma pēc plkst.22. Piecstāvu mājas otrā stāva dzīvoklī bija notikusi gāzes eksplozija un dzīvoklis aizdedzies.

Negadījumā cieta septiņi cilvēki. No tiem trīs vīrieši, divas sievietes un divi bērni, kuriem bija divi un trīs gadi.

Kopumā VUGD darbinieki izglāba sešus cilvēkus.

Visi mājas iedzīvotāji pēc gāzes eksplozijas tika evakuēti. Savukārt visvairāk cietušā dzīvokļa iemītnieki izmitināti dienesta viesnīcā.

Kā vēsta portāls “Liepajniekiem.lv”, nelaimes vietā strādāja piecas ugunsdzēsēju ekipāžas, tostarp autokāpnes, kā arī četras Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ekipāžas un policija.

Kā portālam pastāstīja VUGD Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 2.daļas komandieris Vidmants Jonkus, seši cilvēki bija cietuši eksplozijā, bet vēl viens saindējies ar degšanas produktiem, kad pēc sprādziena izcēlās ugunsgrēks.

Pēc Jonkus teiktā, vissmagāk cietis vīrietis, kura mājoklī notika eksplozija. Viņš ievietots slimnīcā, un mediķi cīnās par vīrieša dzīvību. Cik smagas ir pārējo cietušo traumas, pagaidām nav zināms.

Pirmatnējā informācija vēsta, ka eksplozijas iemesls, visticamāk, bijusi gāzes noplūde no gāzes vada vienā no ēkas otrā stāva dzīvokļiem.

Kā portālam “Liepajniekiem.lv” pavēstījuši apkārtnes iedzīvotāji, sprādziens bijis milzīgs. Tā rezultātā Vānes ielas 9.namam vairākiem dzīvokļiem gan saplaisājuši, gan arī izbiruši logu stikli. Bet pie Vānes ielas 11.nama (pretējā pusē eksplozijas vietai) kādai automašīnai izbiris aizmugurējais logs. Tāpat logi izbiruši lielai daļai ēkas, kurā notika sprādziens.

Jonkus atklājis, ka milzu postījumus sprādziens nodarījis ēkai, kurā tas notika: “Otrajā stāvā visiem 14 dzīvokļiem ir izgāztas durvis, līdz ar ko ēkas otrais stāvs ir neapdzīvojams.”

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+