Mobilā versija
-0.5°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
2. oktobris, 2014
Drukāt

Lietuvas sašķidrinātās gāzes termināli atklās decembrī

Foto - LETAFoto - LETA

Dienvidkorejā būvētais topošā Lietuvas sašķidrinātās gāzes termināļa kuģis “Independence” (“Neatkarība”), kas kalpos kā gāzes glabātava, Klaipēdā ieradīsies 27. oktobrī, apliecinājis Lietuvas premjerministrs Aļģirds Butkevičs.

Viņš paudis gandarījumu, ka termināli izdevies uzcelt par 100 miljoniem litu (aptuveni 29 miljoniem eiro) lētāk, nekā paredzēts. Dienu vēlāk, 28. oktobrī, Klaipēdā gaida ierodamies kuģi ar pirmo gāzes kravu, kas tiks pārsūknēta jaunajā kuģī. Kopējās termināļa būvdarbu izmaksas sasniedz 350 miljonus litu, bet kuģa “Independence” noma gadā izmaksās 43 miljonus eiro. Premjers Lietuvas augstākajā jūrskolā apskatīja vienu no Eiropā modernākajiem simulatoriem, kurā var izmēģināt, kā kuģis tiks iestūrēts ostā un aizvadīts līdz terminālim. Termināļa oficiālā atklāšana paredzēta 3. decembrī.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+