Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
2. oktobris, 2014
Drukāt

Lietuvas sašķidrinātās gāzes termināli atklās decembrī

Foto - LETAFoto - LETA

Dienvidkorejā būvētais topošā Lietuvas sašķidrinātās gāzes termināļa kuģis “Independence” (“Neatkarība”), kas kalpos kā gāzes glabātava, Klaipēdā ieradīsies 27. oktobrī, apliecinājis Lietuvas premjerministrs Aļģirds Butkevičs.

Viņš paudis gandarījumu, ka termināli izdevies uzcelt par 100 miljoniem litu (aptuveni 29 miljoniem eiro) lētāk, nekā paredzēts. Dienu vēlāk, 28. oktobrī, Klaipēdā gaida ierodamies kuģi ar pirmo gāzes kravu, kas tiks pārsūknēta jaunajā kuģī. Kopējās termināļa būvdarbu izmaksas sasniedz 350 miljonus litu, bet kuģa “Independence” noma gadā izmaksās 43 miljonus eiro. Premjers Lietuvas augstākajā jūrskolā apskatīja vienu no Eiropā modernākajiem simulatoriem, kurā var izmēģināt, kā kuģis tiks iestūrēts ostā un aizvadīts līdz terminālim. Termināļa oficiālā atklāšana paredzēta 3. decembrī.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumu (1)Saskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+