×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
19. augusts, 2013
Drukāt

“GE Money” nonāk zviedru rokās un kļūst par “MG Capital”

LETALETA

Par patēriņa kreditēšanas un līzinga kompānija AS “GE Money” īpašnieku kļuvusi Zviedrijas finanšu holdinga kompānija “Marginalen AB”. “GE Money” iegūs jaunu nosaukumu – AS “MG Capital”.

 

Atbilstoši stratēģijai, kas paredz apdomīgu un atbildīgu iziešanu no Latvijas tirgus, starp “General Electric Capital Corporation” un Zviedrijas finanšu holdinga kompāniju “Marginalen AB” noslēgts darījums, kas paredz patēriņa kreditēšanas un līzinga kompānijas “GE Money” pāreju “Marginalen AB” īpašumā ar 17.augustu.

Noslēgtais darījums neietekmēs patēriņa kreditēšanas un līzinga kompānijas “GE Money” klientu esošās saistības – esošie līgumi un maksājumu grafiki būs spēkā arī turpmāk. Nemainās kontu numuri, uz kuriem jāveic grafikos noteiktie maksājumi, teikts uzņēmumu paziņojumā medijiem.

Līdz ar “GE Money” īpašnieka maiņu mainīsies tikai uzņēmuma nosaukums un juridiskā adrese – no 17.augusta uzņēmuma nosaukums ir “MG Capital”, savukārt juridiskā adrese – Cēsu iela 31 k3, Rīga, LV-1012.

Visi patēriņa kreditēšanas un līzinga kompānijas “GE Money” klienti tuvākajā laikā par minētajām pārmaiņām saņems informatīvu vēstuli.

Papildu informācija klientiem pieejama pa tālruni 67 110 000 vai uzņēmuma mājaslapā “www.mgcapital.lv”, kā arī rakstot uz e-pasta adresi “info@mgcapital.lv“.

“Marginalen AB” mātesuzņēmums “Marginalen Group” ir Zviedrijas finanšu holdings ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi finanšu pakalpojumu jomā. Grupas uzņēmumu pamatdarbības veidi ir bankas pakalpojumi, patēriņa kreditēšana, grāmatvedības pakalpojumi, biznesa konsultācijas, parādu piedziņa, uzņēmumu analīze, rēķinu pārvalde un debitoru parādu pārvalde. “Marginalen Group” uzņēmumi darbojas Zviedrijā, Nīderlandē un Baltijas valstīs. Divi no holdinga meitasuzņēmumiem pārstāvēti arī Latvijā – SIA “Aizdevums.lv” un UAB “Gelvora” filiāle Latvijā.

Jau ziņots, ka no Latvijas tirgus pakāpeniski izies visi “GE Money” uzņēmumi.

Latvijā līdz šim darbojās seši “GE Money” uzņēmumi – “GE Money Bank”, “GE Money atklātais pensiju fonds”, “GE Money Asset Management”, AS “GE Money”, SIA “GE Money Latvia Holdings” un SIA “Finstar Baltic”.

Daļa no bankas “GE Money Bank” pakalpojumu portfeļa pāries bankas “Citadele” īpašumā. Darījums starp “GE Money Bank” un banku “Citadele” paredz, ka “Citadele” no “GE Money Bank” pārņems privātpersonu un uzņēmumu norēķinu kontu apkalpošanu, depozītus, krājkontus un kredītus. Noslēgtais līgums paredz arī “GE Money Asset Management” fondu un pensiju 2. un 3.līmeņa plānu pārvaldīšanas nodošanu “Citadeles” grupas uzņēmumam IPAS “Citadele Asset Management”. “GE Money Bank” turpinās klientu apkalpošanu līdz 20.septembrim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+