×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
9. decembris, 2015
Drukāt

“Geju nīdēja” Priede un vairāki citi Kandavas nodaļas biedri pamet “Vienotību” (4)

Foto - www.vienotiba.lvFoto - www.vienotiba.lv

Par homofobiskiem izteikumiem kritizētā Inga Priede un vēl vairāki “Vienotības” Kandavas nodaļas biedri nolēmuši izstāsies no partijas, ziņo LTV.

Priede sacīja, ka kopumā iesniegumus uzrakstījuši 16 partijas biedri, bet vairāki to izdarījuši jau pirms tam. Viņa šādu lēmumu skaidroja ar pēdējo dienu notikumiem – valdības demisiju un nepieņemamo attieksmi pret lauku reģioniem.

Pagaidām “Vienotību” pametušie biedri neesot izšķīrušies par pievienošanos kādam citam politiskajam spēkam, teica Priede.

Kā ziņots, līdzšinējā “Vienotības” Kandavas novada nodaļas vadītāja Priede bija uz laiku apturējusi savu darbību partijā. Pērn Priede vietnē “Twitter”, runājot par politiķes Ilzes Viņķeles (V) darbību, pauda: “Viena joma jau bija un… tikai homoseksuālu likums prātā, par kuru laukos visi šokā.” Diskusija turpinājās, un, atbildot uz tvītu par to, ka homoseksuāli cilvēki “bēg uz ārzemēm, kur homofobija nav norma”, Priede rakstīja: “Paldies Dievam! Vācieši savulaik izšāva. Uzlabosies dzimstība.”

Priedes izteikumi izpelnījās nosodījumu un kritiku, arī starp “Vienotības” biedriem. Pēc tam viņa savus tvītus izdzēsa. Vēlāk Priede izsūtīja partijas biedriem vēstuli, kurā apgalvoja, ka viņas izteikumi pārprasti. Viņa atvainojās tiem, kas izteikumus pārprata, un arī atsauca sevi no darba partijas valdē. Uz to brīdi līdzšinējās “Vienotības” valdes pilnvaru termiņš gan bija beidzies, un 6.decembrī tika ievēlēta jauna partijas valde, uz darbu kurā Priede nekandidēja.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Paldies, Uldi un Visvaldi par atbalstu! Mēs kurzemnieki esam šerpi, un mums patiešām rūp mūsu tautas nākotne un tradīcijas! Kopā mēs varam saglabāt tautas vērtības, latvietību un tradīcijas, tās, kuras mums ir svētas no mūsu vecvecākiem! Mums ir daudz atbalstītāju, un tas ir mūsu spēks.

 2. Visu cieņu Priedes kundzei! Patiess prieks, ka Latvijā vēl sastopami politiķi, kuri nav deģenerēti ar mūsu “sadarbības partneru “mūsdienīgajām”” ideoloģijām! Lai spēks un izturība cīņā ar deģenerātiem. Novēlu izveidot, patiesi latviešu interteses aizstāvošu partiju, kura spētu pretoties aizokeāna naudasmaisu kolonizācijai.

  • Paldies, Uldi par atbalstu! Mēs kurzemnieki esam šerpi, un mums patiešām rūp mūsu tautas nākotne un tradīcijas! Kopā mēs varam saglabāt tautas vērtības, latvietību un tradīcijas, tās, kuras mums ir svētas no mūsu vecvecākiem!

 3. Visvaldis Mucenieks Atbildēt

  Cik zemiski ‘Vienotības’ Kandavas nodaļas biedru izstāšanos no partijas tulkot kā masu homofobiju un geju nīšanu! Biedriem vienkārši dziļi apriebušās Āboltiņas intrigas un partijas špices skandalozās izdarības, atverot durvis brīvprātīgai nelegālo musulmaņu imigrantu uzņemšanai, skaidri zinot, ka Latvijas iedzīvotāju nospiedošs vairākums to neatbalsta.
  Un, ja kas, tad Ingai Priedei bija taisnība, sakot, ka izbraucot homoseksuāļiem, dzimstības rādītāji, rēķinot uz palikušajiem, paaugstinās. Homoseksuāļi taču nedod nekādu dzimstības pienesumu un faktiski parazitē uz normālās orientācijas ģimeņu rēķina.
  Un šaut nevienu viņa negatavojās un uz to neaicināja.
  Bet vēlreiz uzsveru, ka piesaukt geju nīšanu pašreizējā ‘Vienotības’ iziršanas kontekstā nav nekāda pamata, un tā ir atklāta nekaunība un centieni pazemot aizgājējus.

Draugiem Facebook Twitter Google+