Mobilā versija
+17.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
3. marts, 2014
Drukāt

“Gelish” laka – droša, bet ne vienmēr

Foto - Stock.XCHINGFoto - Stock.XCHING

Man uz kāju nagiem bija uzklāta gelish laka, un, tiklīdz tā nogāja, uzradās sēņu infekcija. Ārsts uzskata, ka slimību izraisījusi šī skaistumkopšanas procedūra. Vai tā varētu būt? 
DINA RĪGĀ

Podoloģe Tatjana Ivanova stāsta, ka ilgnoturīgā “gelish”, tāpat kā “shellak” un “gela”, laka ir droša un netraucē nagiem elpot.

Pat ja attīstījusies sēnīšu infekcija, virs ārstnieciskā gela mēdz uzklāt “gelish” laku izskata uzlabošanai. Lielāku risku var radīt akrila tehnoloģija. Vienmēr iepriekš jāizvērtē veselības stāvoklis – kas der vienam, citam var nebūt piemērots. Turklāt ir ļoti svarīgi, lai meistars veiktu darbu atbilstīgi visām prasībām, piemēram, laikus nomainītu ierīces lampu.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+