×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
3. februāris, 2016
Drukāt

Ģenerālis: BBC parādīs Krievijai – NATO aizsargās Baltiju (4)

Kadrs no filmasKadrs no filmas

Lielbritānijas raidsabiedrības BBC raidījums “World War Three: Inside The War Room” parādīs Krievijai, ka tās iebrukuma gadījumā NATO aizsargās Baltijas valstis, laikrakstam “The Daily Telegraph” stāstījis raidījumā pieaicinātais eksperts, bijušais NATO spēku Eiropā virspavēlnieka vietnieks ģenerālis Ričards Širefs.

Pārraidē, lai atbalstītu prokremliski noskaņotos separātistus, Krievija ieņēmusi 20 netālu no robežas esošas pilsētas. Kad NATO līderi nevar izlemt, kā atbildēt uzbrukumam, ASV un Lielbritānija izlemj sūtīt karavīrus cīņā ar Krievijas spēkiem. Krievija pēc tam atbild ar kodoluzbrukumu.

“Krievi noteikti šo skatīsies. Es ceru, ka viņi no tā sapratīs, ka NATO – Rietumi – ir gatavi aizstāvēt Baltijas valstis un ka mēs turēsim ļoti lielu “stopzīmi”, uz kuras būs rakstīts: “Nemaz nemēģiniet šķērsot šo robežu.” Raidījums akcentē, ka mums nekad nevajadzētu ļaut sev nonākt stāvoklī, kur vienīgā atbilde agresijai ir kodoluzbrukums,” stāstīja Širefs.

Raidījumā desmit bijušās augsta ranga britu militārās un diplomātiskās amatpersonas veic iespējama “karstā kara” simulāciju Austrumeiropā. Ekspertu vidū ir arī tādi kā bijušais Lielbritānijas vēstnieks Krievijā Tonijs Brentons un citi.

BBC pārraidē attēlots Krievijas iebrukums Latvijā.

Fotouzņēmumos no filmas redzams, ka vīrietim uz jakas ir uzšuve ar “Latgales tautas republikas” karogu. Šajā karogā izmantots neoficiālais Latgales simbols – tās karogs -, ar mērķi popularizēt “Latgales tautas republikas” ideju. Pagājušā gada februārī Drošības policija (DP) veica izmeklēšanu saistībā ar karoga izmantošanu šim mērķim.

Pārraidi “World War Three: Inside The War Room” kanālā “BBC Two” izrādīs šovakar plkst.21 (plkst.23 pēc Latvijas laika).

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Pēc musulmaņu kara un Eiropu iznīcinošās migrantu akcijas esmu zaudējusi ticību LABticībai.
  Ja jau vini ir gatavi pat apdraudēt musu tautu un atdot mūsu zemi musulmanu pārvaldība, nīcinot, disharmonizējot tautu..
  Es uzskatu, ka šī filma ir karu un bruņošanos kūdoša. Krievija pašlaik NATO teritorijai neuzbruks. Savukārt karš un situācijas esaklācija, stiprinoties migrācijas plūdiem Latvijai NAV izdevīga.
  Viens no galvenajiem šādas filmas mērķauditorijām esam mēs, lai pārliecinātu par nepieciešamību turpmāk eskalēt situāciju.
  Tas savukārt mūs nepamatoti iebiedē, liekot būt lojālakiem pret iznīcinošo uzspiesto migrāciju.

 2. Tukša, pretīga ālēšanās. Tos TV skatītājus jau par galīgiem debiliķiem uzskata.

 3. naida un kaislibu kurināšanai nato visi līdzekļi labi

  • Tieši tā, ciņai ar Krievijas impērijiskām ambīcijam nekādi līdzekļi nav pārmērīgi. Kremlim jābūt skaidrs, ka atbilde neškietīs par mazu.

Draugiem Facebook Twitter Google+