Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ģēnija dzirksts tavā raksturā. Horoskopi 19.aprīlim 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Saules saikne ar Urānu tavā dzimšanas dienā pievieno ģēnija pieskārienu tavam raksturam. Turpmāko 12 mēnešu laikā tu ieviesīsi tādas pārmaiņas, par kurām līdz šim brīdim pat neiedrošinājies sapņot. Ja tu to spēj iztēloties, spēsi arī paveikt. Nebaidies, sper soli uz priekšu!

Auns

Tava pašpārliecinātība šobrīd atrodas debesu augstumos, un tu pat nopietni uzskati, ka nav nekā tāda, ko nevarētu paveikt. Tavas spējas var būt milzīgas, bet pārliecinies, ka tavi mērķi ir tā vērti, lai tajos investētu laiku un enerģiju. Neiznieko savu talantu!

Vērsis

Jo mazāk šonedēļ citi zinās par taviem mērķiem un ambīcijām, jo labāk, it īpaši, ja ej pretī mērķim, kurš citus varētu padarīt skaudīgus, ja tu gūsti panākumus – un tu noteikti tos gūsi. Tāpēc, jo mazāk par to zina tavi sāncenši, jo labāk tev pašam.

Dvīņi

Uzņemies iniciatīvu grupu un sabiedriskajās aktivitātēs. Tu būsi ne tikai izteikti populārs, bet arī satiksi cilvēkus, kuri mainīs tavu skatījumu uz dzīvi. Tas, par ko tu sapņo šodien, ir paveicams rītdien, ja to patiešām vēlies.

Vēzis

Ja tu vēlies atstāt labu iespaidu uz darba devējiem un citiem svarīgiem cilvēkiem, tad tagad tam ir piemērots mirklis. Neslēpies – parādi viņiem un pasaulei kopumā, uz ko tu esi spējīgs. Pašpārliecinātība apvienojumā ar ambīcijām ir droša recepte panākumiem.

Lauva

Līdz ar Saules un Urāna saikni, kura ir tavā pusē, nav nekā tāda, ko tu nespētu izdarīt un nevarētu iegūt. Taču centies nebūt tik dominējošs vai arī varētu padarīt par ienaidnieku kādu, kuram vajadzētu būt tavam draugam. Izturies pret citiem ar cieņu, un viņi atbildēs ar to pašu.

Jaunava

Ieskaties spogulī, un esi godīgs par to, ko ieraugi. Ja tu šodien spēsi to izdarīt, tad nostādīsi sevi pozīcijā, kurā tev ir virsroka darīšanās ar cilvēkiem, kuri nav tik godīgi paši par savām vainām un trūkumiem – tātad gandrīz pār visiem!

Svari

Nedari to, ko citi cilvēki sagaida – dari to, kas tev pašam šķiet svarīgi, lai arī kādu iemeslu dēļ. Ja tu ļausi partneriem un darba kolēģiem šodien diktēt nosacījumus, tad vari būt pārliecināts, ka viņi nebūs pret tevi tik pretīmnākoši, cik varētu būt.

Skorpions

Planētas brīdina, ka tu strādā pārāk smagi. Tev ir jāmaina attieksme pret pienākumiem, atbildībām un uzdevumiem. Tu nedarīsi labu nevienam, ja nostrādināsi sevi līdz pēdējam. Pasmaidi un atslābsti – dzīvei ir jābūt jautrai.

Strēlnieks

Uzsāc kaut ko jaunu un pārāk neuztraucies par plānošanu uz priekšu. Šodien visuma ietekme uz tevi mudinās domāt un rīkoties tā, it kā tu nevarētu izgāzties – un tā arī nenotiks. Visums zina, kurā virzienā tev vajadzētu doties, tāpēc ļauj savai iekšējai balsij sevi vadīt.

Mežāzis

Tev šodien būs darīšanas ar dažiem kaitinošiem cilvēkiem, bet dusmošanās neko nepadarīs vieglāku. Jā, protams, tas ir apnicīgi, ja citi rīkojas lēni un muļķīgi, bet ne visiem piemīt tāds dzinulis kā tev. Izdari izņēmumus un palīdzi arī citiem tikt tev līdzi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu šobrīd esi vienā no saviem dāsnajiem noskaņojumiem, un tas ir labi, bet pārliecinies, ka palīdzi tikai tiem, kuri ir to pelnījuši. Dīkdieņi ar lielāko prieku izmantos iespēju uzdzīvot uz tava rēķina, ja tu to ļausi – tāpēc neļauj!

Zivis

Tev nav jāprasa atļauja, lai veiktu nepieciešamās izmaiņas, bet tev ir jāpieņem tas, ka ne visi par tām būs priecīgi. Planētas arī brīdina, ka tevis ieviestās pārmaiņas varētu būt neatgriezeniskas, tāpēc kārtīgi apdomājies pirms sāc rīkoties.

LA.lv