Mobilā versija
Brīdinājums +0.6°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
17. aprīlis, 2016
Drukāt

Gerhards ar VARAM darbiniekiem iestādījis 6000 kokus (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK) kopā ar ministrijas darbiniekiem atjaunoja pirms vairākiem gadiem nelikumīgi izcirsto mežu, Gaujas Nacionālā parka teritorijā iestādot 6000 egļu un priežu stādus, aģentūru LETA informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).

Lielās talkas nedēļas iesākumā meža atjaunošanā piedalījās arī kapitālsabiedrības “Elektroniskie sakari” un Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieki.

VARAM dalība Lielajā talkā, līdzīgi kā daudziem tūkstošiem cilvēku Latvijā, ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju. Lai nodrošinātu sekmīgu pasākuma norisi visā Latvijā, ministrija atbalsta Lielo talku jau vairākus gadus. Arī šogad Latvijas Vides aizsardzības fonds ir sniedzis finansiālu atbalstu Lielās talkas norisei 61 000 eiro apmērā.

Lielā talka norisināsies nākamnedēļ, 23.aprīlī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tik daudz iestāda 1 strādnieks eglīšu plantācijās pus-mēneša laikā, – un par to šiktas resnais bullīts turpina saņemt tūkstošus par krēslā piršanu?

  2. Veseli 3 ha!!

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (27)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+