Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
17. aprīlis, 2016
Drukāt

Gerhards ar VARAM darbiniekiem iestādījis 6000 kokus (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK) kopā ar ministrijas darbiniekiem atjaunoja pirms vairākiem gadiem nelikumīgi izcirsto mežu, Gaujas Nacionālā parka teritorijā iestādot 6000 egļu un priežu stādus, aģentūru LETA informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).

Lielās talkas nedēļas iesākumā meža atjaunošanā piedalījās arī kapitālsabiedrības “Elektroniskie sakari” un Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieki.

VARAM dalība Lielajā talkā, līdzīgi kā daudziem tūkstošiem cilvēku Latvijā, ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju. Lai nodrošinātu sekmīgu pasākuma norisi visā Latvijā, ministrija atbalsta Lielo talku jau vairākus gadus. Arī šogad Latvijas Vides aizsardzības fonds ir sniedzis finansiālu atbalstu Lielās talkas norisei 61 000 eiro apmērā.

Lielā talka norisināsies nākamnedēļ, 23.aprīlī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tik daudz iestāda 1 strādnieks eglīšu plantācijās pus-mēneša laikā, – un par to šiktas resnais bullīts turpina saņemt tūkstošus par krēslā piršanu?

  2. Veseli 3 ha!!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+