×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
7. jūnijs, 2014
Drukāt

Gerijam Gliteram izvirza apsūdzību dzimumnoziegumos pret pusaudzēm

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Britu popzvaigznei Gerijam Gliteram ceturtdien tika uzrādīta apsūdzība seksuāla rakstura noziegumos pret divām pusaugu meitenēm 70. gados.

70 gadus vecais Gliters bija viens no pazīstamākajiem glemroka mūziķiem. 70.gadu sākumā pieguļošos kombinezonos un platformas apavos tērptais dziedātājs kļuva slavens ar hitu “Rock and Roll”.

2012. gada oktobrī sākās raidorganizācijas BBC bijušās šovu zvaigznes Džimija Sevila tiesāšana par dzimumnoziegumiem pret bērniem. Liecībās izskanēja informācija par vairākiem citiem britu izklaides industrijas darboņiem, kam piedēvēti līdzīgi noziegumi.

Gliters bija pirmais cilvēks, kas tika arestēts pēc plašākas izmeklēšanas uzsākšanas.

19. jūnijā sāksies Glitera, īstajā vārdā Pola Gada, tiesāšana par astoņiem seksuāliem nodarījumiem pret divām meitenēm, kas no 1977. līdz 1980. gadam bija 12 līdz 14 gadus vecas.

“Esam atraduši pietiekami daudz pierādījumu, lai izvirzītu apsūdzību Gada kungam. Tas ir sabiedrības interesēs,” teikts prokuratūras paziņojumā.

Gliteram izvirzīti seši apsūdzības punkti par seksuālu uzbrukumu, “narkotiku vai citu vielu iedošanu, lai veicinātu seksu”, kā arī mazgadīgā seksuālu izmantošanu.

Kopumā policijas operācija “Yewtree” (“Īves koks”) vainagojusies ar 17 cilvēku aizturēšanu. Patlaban notiek Austrālijā dzimušās televīzijas personības Rolfa Herisa tiesāšana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+