Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. februāris, 2014
Drukāt

Gerijs Oldmens no jauna apgūst angļu valodu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Gary Oldman in Columbia Pictures' "RoboCop," starring Joel Kinnaman.

Aktieris Gerijs Oldmens atklājis, ka viņš no jauna apgūstot angļu valodu. Londonā dzimušais Gerijs Oldmens ir piedalījies 76 kino un TV projektos, un viņa zināmāko darbu vidū ir lomas tādās filmās kā “Piektais elements”, “Skārdnieks, drēbnieks, zaldāts, spiegs”, par kuru viņš saņēmis ASV Kinoakadēmijas balvas nomināciju, “Harija Potera” un “Tumšā bruņinieka” franšīzes un citas lentes. Stāstot par jaunāko darbu, asa sižeta filmu “Robokops” (“Robocop”), britu TV šovam “The Graham Norton Show” aktieris atklāja ziņas par iespējamo “Skārdnieks, drēbnieks, zaldāts, spiegs” turpinājumu, un piebilda, ka šai lomai viņam nācās nolīgt angļu valodas skolotāju.

“Es tik ļoti ilgu laiku esmu dzīvojis Kalifornijā, ka man no jauna ir jāmācās angļu valoda, tas ir, britu angļu valodas nianses. Mani bērni ir amerikāņi, un ikdienā es dzirdu amerikāņu angļu valodu, tāpēc, lai filmā attēlotu britu, man ir jānolīgst runas treneris. Visas šīs nelielās nianses, kuras es pats savā angļu valodā vairs nepamanu, noteikti pamana citi, tādēļ es savā ziņā apgūstu savu dzimto valodu no jauna,” atklāj Gerijs Oldmens.

Oldmens zinātniskās fantastikas trillerī „Robokops”, kas ir 1987. gadā uzņemtās tāda paša nosaukuma kulta filmas mūsdienu versija, spēlē zinātnieku, kurš galvenajam varonim, Detroitas policistam Aleksam Mērfijam, sniedz iespēju dzīvot, padarot viņu par daļēji cilvēku, daļēji robotu – policistu. Līdzās Džoelam Kinemanam un Gerijam Oldmenam aktuālajā filmā piedalās aktieri Maikls Kītons, Semjuels L. Džeksons, Ebija Korniša un citi. Filma uz Latvijas ekrāniem iznāk 14. februārī.

Reklāmas rullītis:

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+