×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
6. augusts, 2015
Drukāt

Ģertrūdes ielas teātris sezonu sāks ar Šniclera skandalozo “Rondo”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau 12. augustā plkst. 21 Ģertrūdes ielas teātrī pirmizrādi piedzīvos pirmā šīs sezonas izrāde “Rondo” Andreja Jarovoja režijā, LA.lv uzzināja teātrī.

Izrāde tapusi pēc Artūra Šnitclera lugas “Rondo” motīviem – darba, kas 20. gadsimta sākumā sacēla skandālu Vīnes augstākajās aprindās un tika aizliegts, apvainojot tā autoru netikumībā un piedauzībā. Lugas darbība pārcelta uz mūsdienu Rīgu, saglabājot tajā iekodēto autora ķirurģisko precizitāti, ar kādu tiek atklāta teatralitāte un sarežģītās spēles, ko cilvēki piedāvā viens otram, lai tikai piepildītu savas vēlmes.

Desmit pāri un desmit ainas – divi aktieri izspēlē stāstu par vēlmēm, seksu un ilgām pēc īstas mīlestības. “Rondo” ir vieta, kur dzīvnieciskie instinkti un seksualitāte saduras ar kultūru un sabiedrības normām, un starp šiem diviem poliem dzimst erotika. Mūsdienās, kad seksualitāte ir kļuvusi par katra izklaides industrijas produkta neatņemamu sastāvdaļu, priekšplānā izvirzās nevis jautājums “kurš ar kuru”, bet – vai patiesa tuvība maz ir iespējama?

Lomās Jana Čivžele un Mārtiņš Upenieks. Izrādes veidotāji brīdina: līdz 16 gadu vecumam to apmeklēt nebūtu ieteicams.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+