Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Sestdiena, 10. decembris, 2016
15. septembris, 2015
Drukāt

Gētes institūtā atklās Latvijas un Vācijas komiksu izstādi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Gētes institūtā Rīgā būs apskatāma desmit Latvijas un Vācijas komiksu mākslinieku darbu izstāde “Cilvēks, kurš zīmē”, aģentūrai BNS pavēstīja projekta pārstāvji žurnāls “kuš”.

Izstādes atklāšanā 18. septembrī plkst.19 piedalīsies Zane Zlemeša ar savu darbu prezentāciju un māksliniece Aiša Franca no Vācijas ar lasījumu no savas topošās trešās komiksu grāmatas.

Izstādē piedalās mākslinieki no Berlīnes Aiša Franca, Mavils, Olivers Grajevskis, Jakobs Hinrihs un Sofija Martineka, kā arī Anna Vaivare, Ernests Kļaviņš, Ingrīda Pičukāne, Mārtiņš Zutis un Oskars Pavlovskis no Rīgas. Video veidojusi Kate Elpo.

Franca Rīgā arī vadīs divu dienu radošo darbnīcu komiksu autoriem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Franca ir komiksu māksliniece un ilustratore, kas pašlaik dzīvo un strādā Berlīnē. Viņas debijas grāmata “Alien” (“Svešais”) par mazu meiteni un viņas draugu no citas planētas iznāca 2011.gadā.

Izstāde būs apskatāma no 19. septembra līdz 5. oktobrim Gētes institūtā, Torņa ielā 1.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+