×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
3. septembris, 2013
Drukāt

“Getliņu” atkritumu šķirošanas rūpnīca izmaksās gandrīz 20 miljonus latu (papildināts)

LETALETA

Atkritumu apsaimniekotājas SIA “Getliņi Eko” organizētajā konkursā “Sadzīves atkritumu sagatavošana apglabāšanai” par uzvarētāju kļuvusi atkritumu apsaimniekotāja SIA “Vides pakalpojumu grupa”, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

 

Iepriekš jau vēstīts, ka “Vides pakalpojumu grupas” piedāvājums paredz vienu tonnu atkritumu sagatavot par 6,66 latiem. Projekta kopsumma ir 19,98 miljoni latu.

Kopā konkursā tika iesniegti trīs projekti, to iesniedzēji – AS “Daugavpils specializētais ATU”, SIA “Vides pakalpojumu grupa” un SIA “Ekodoktrīna”.

“Getliņi Eko” pārstāve Linda Vītola-Barānova norāda, ka konkursā neuzvarējušie pretendenti šo rezultātu var pārsūdzēt līdz 12.septembrim.

Kā “Nozare.lv” atzina uzņēmuma “Ekodoktrīna” pārstāvis Jānis Vilgerts, uzņēmums neplāno pārsūdzēt šo konkursa rezultātu. Biznesa portālam “Nozare.lv” vēl nav izdevies sazināties ar uzņēmumu “Daugavpils specializētais ATU”, lai noskaidrotu, vai uzņēmums pārsūdzēs lēmumu IUB.

Kā ziņots, “Getliņi Eko” organizētajā konkursā “Sadzīves atkritumu sagatavošana apglabāšanai” komisija ir pieņēmusi lēmumu par to, kuru no konkursa dalībniekiem atzīt par uzvarētāju un ar kuru slēgt līgumu par tālāko sadarbību.

Biznesa portālam “Nozare.lv” uzņēmuma pārstāve Vītola-Barānova norāda, ka informācija par šo lēmumu iesniegta IUB.

Viņa atzīmē, ka rezultāti tiks paziņoti rīt, 4.septembrī, plkst.10.30 poligona “Getliņi” administrācijas ēkā. Pasākuma laikā tiks paziņoti konkursa uzvarētāji un sniegti skaidrojumi par komisijas pieņemto lēmumu. Tāpat tiks sniegts uzņēmuma skatījums uz konkursa norisi un tajā saņemtajiem pārmetumiem.

Kā ziņots, konkurss “Sadzīves atkritumu sagatavošana apglabāšanai” tika izsludināts pērn 21.decembrī. Līdz šim konkursa termiņš ir ticis pagarināts trīs reizes.

Atkritumu apsaimniekotāja SIA “Getliņi Eko” pērn teju dubultojusi peļņu, sasniedzot 1,6 miljonus latu, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmumā. Uzņēmuma peļņa 2011.gadā bija 797 170 lati.

Savukārt SIA “Getliņi Eko” apgrozījums pērn sasniedza 8,83 miljonus latu, kas ir par 17,2% vairāk nekā 2011.gadā, kad apgrozījums bija 7,53 miljoni latu.

SIA “Getliņi Eko” nodarbojas ar atkritumu poligona “Getliņi” apsaimniekošanu Rīgas rajonā, Stopiņu novadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 4 213 505 lati. “Getliņi Eko” Rīgas pilsētas pašvaldībai pieder 97,92% kapitāla daļu, bet Stopiņu pagasta padomei – 2,08% kapitāla daļu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+