×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
13. maijs, 2014
Drukāt

“Ghetto Games” Grīziņkalnā atklāj jauno sezonu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien, 13.maijā īsi pēc plkst.19.00 Rīgā, Grīziņkalna sporta kompleksā notiks Latvijā lielākās jauniešu ielu kultūras un sporta kustības “Ghetto Games” jaunās sezonas oficiālais atklāšanas pasākums.

Kopā ar svinīgo atklāšanas pasākumu Grīziņkalna sporta kompleksā tiks rīkotas arī ielu basketbola sacensības. No plkst.14.00 līdz plkst.15.00 sacensībām varēs reģistrēties puišu un meiteņu komandas U12, U14 un U16 vecuma grupās, savukārt dalībnieki, kas dzimuši 1997.gadā un agrāk, sacensībām varēs reģistrēties no plkst.16.30 līdz 17.30. Plkst.15.00 uz laukuma cīņu sāks U12, U14 un U16 komandas, savukārt no plkst.18.00 savu izveicību pie basketbola groziem pierādīs gados vecākie sacensību dalībnieki. Par klātesošo noskaņojumu rūpēsies DJ Get Dizzy, pasākumu vadīs televīzijas personība Renārs Zeltiņš un “Ghetto Family” dibinātājs Raimonds Elbakjans.

“Ghetto Games” 6. sezonā kopumā notiks 160 pasākumi visā Latvijā. Visas vasaras garumā tiks rīkoti lielāki un mazāki Ghetto Games izbraukuma turnīri tādās Latvijas pilsētās kā Mārupe, Krāslava, Salaspils, Brocēni, Valka, Cēsis, Alūksne, Jūrmala, Jēkabpils un citviet. Vasaras kulminācijas būs “Ghetto Games” festivāls Ventspilī, “Sprite Slam Dunk” konkurss Rīgā, Grīziņkalnā, un grandiozais sezonas noslēguma pasākums 11.novembra krastmalā.

“Šogad esam uzsākuši īpašu projektu – Ghetto Alianse, pateicoties kurai Ghetto Games tradīcijās norisināsies vairāk nekā 90 pasākumi Latvijas pilsētās un apdzīvotās vietās – Vecumniekos, Limbažos, Gulbenē, Sabilē, Olainē, Valmierā, Ozolniekos, Jēkabpilī, Rojā, Talsos, Siguldā, Ķekavā, Balvos un Rēzeknē,” portālam “LA.lv” pastāstīja “Ghetto Games” līderis Raimonds Elbakjans.

Viņaprāt, “Ghetto Alianse” ir īpaša ar to, ka šo pasākumu rīkošanas iniciatīvu pilnībā uzņemas vietējie jaunieši, bet “Ghetto Games” iesaistās tieši tik daudz, lai sniegtu padomu un “turētu roku uz pulsa”, lai pasākumi notiktu labākajās “Ghetto Games” tradīcijās.

Alianses plāno rīkot dažādas sportiskas aktivitātes visas vasaras garumā – ielu basketbolu, florbolu, futbolu, volejbolu, regbiju un skeitparka sporta veidu sacensības.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+