×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
7. maijs, 2013
Drukāt

Gimajevs: Krievijas izlasē par tādām kļūdām galvas rautu nost

gimaj1114

“Ar spēli aizsardzībā ir milzīgas problēmas un jūtams, ka komanda nav nokomplektēta,” tā Latvijas izlases zaudējumu Austrijai sarunā ar “LA” komentēja agrāk slavenais Krievijas hokejists un šobrīd eksperts Sergejs Gimajevs.

Latvija piekāpās austriešiem ar 3:6, pasaules čempionātā piedzīvojot trešo zaudējumu trijās spēlēs.

“Sākumā labi spēlējāt, un, ja būtu 2:0, spēle varētu izvērsties citādāk. Esmu vīlies Latvijas izlases sniegumā. Būs neticami grūti noturēties elitē. Ļoti iespējams, ka tad ar lielu pārsvaru jāapspēlē Francijas izlase,” uzskata Gimajevs, piebilstot, ka tas būs sarežģīts uzdevums, jo francūži izskatās solīdi.

“Kad austrieši guva vārtus ar tālmetieniem, Masaļskis bija nosegts, bet no otras puses – viņš uzreiz sēžas un visu, kas lido augšā… bija pārāk daudz brīvu vietu. Vārtsargam ir jāmeklē ripa, nevis jānosēžas un jācer, ka pa tevi trāpīs ripa. Zinu, ka viņam bija operācija un varēja arī nespēlēt pasaules čempionātā. Masaļskis par to pelnījis cieņu, bet – Latvija te spēlē ar vienu pusslimu vārtsargu. Tā ir problēma.”

Gimajevs arī uzsver, ka komanda nav nokomplektēta un jūtams meistarīgu spēlētāju trūkums: “Spēle aizsardzībā ir ļoti vāja. Daudzu hokejistu līmenis neatbilst elites divīzijas līmenim. Jums daudz ir tādu spēlētāju, kas uzbrukumā kaut ko izveido, bet aizsardzībā negrib spēlēt. Krievijas izlasē par tādām kļūdām galvas rauj nost, bet, vai jums tā ir, es nezinu. Ja komanda zaudē, tad vaino treneri – un tas ir taisnīgi, bet jāņem vērā, ka jums nav spēlētāju. 2000. gadā Pēterburgā Latvijai bija vīri, kas varēja spēlēt, bet šobrīd… Arī Dārziņš nav nemaz tik labs. Šis ir pats vājākais Latvijas sastāvs, kādu visos šajos gados esmu redzējis.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+