×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
14. aprīlis, 2018
Drukāt

Ģimene aizbrauca uz ārzemēm: Bariku deva no rokas rokā (8)

Foto no Rēzeknes dzīvnieku patversmes brīvprātīgo lapaFoto no Rēzeknes dzīvnieku patversmes brīvprātīgo lapa

Ģimenei aizbraucot uz ārzemēm, mazais suņupuika Bariks nonāca mājās, kur auga daudz bērnu, par suni vēsta Marsels Silo, meklējot takša auguma puikam īstos saimniekus Rēzeknes pusē,

Kad ģimene saposās uz tālām zemēm laimi meklēt, Bariku atdeva pirmajās “labajās rokās”, kas bija gatavas ņemt, viņš pastāsta par suņa likteni Rēzeknes pusē. Atdots un var aizbraukt vieglu sirdi, vērtējumu sniedz dzīvnieku draugs.

Kad suņuks no bērnu mocībām izmisumā sācis slēpties un rūkt, viņš tika atdots patversmē. Tas, ka viņš tur 10 dienas trīcēdams un drebēdams nosēdēja būdā, nav svarīgi – visi šai ķēdītē jutās izrīkojušies labi un pareizi, kā jau kārtīgi un godīgi cilvēki.

Bet mazais suņuks tikai nupat sāka atgūties no milzīgā stresa un kontaktēties ar patversmes darbiniekiem…

Bariks ir dzīvespriecīgs, labsirdīgs, pozitīvs un kārtīgs sunītis. 2 gadus vecs. Viņam vajadzīgas mājas ar mierīgu, līdzsvarotu dzīves ritmu.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. nav ko blandities pa arzemem

 2. Nav ko nosodīt,vajag palīdzēt! Citādi mēs ne ar ko neatšķirsimies.

 3. tie cilveki ,kas auguši milestībā – dzīvos tā visu savu mūzu – nemocīdami ne bērnus ,ne dzīvniekus ,lai vai ka būtu…nekad neatdos nevienam ,tikai izmisuma brīdī ,,,laba dzivošan air tikai te Lv dzivniekiem ,ar viniem dara ko grib ,,zirgus govis dublos gulda ,badaa merdē ,suudos stieg lidz tie ,sunus kaķus miskastēs ,vai vēl labak sala ārā no majām ,kucēnus vispār,neviens neželo ,jo necilveks nezina ,kas ir milstiba ,kas ir kad otram sāp kaut dzivniekam ,,,necilvekam galvenais — VAI GRĒKUS ESI NOZELOJIS – neko vairak tas nezina un turpian mocīt dzivniekus talak ,kamēr te nebus pareiza likumdošana kā ARZEMES , tikmer bus ta kā ir —- sodien izstaigaju krastmalu ,vis suņu ŪŪDOS,, ak ,kaiminiene ,vai maisiņu aizmirsi ko ?? jeb pretigi savakt to ,ar ko baro suni??/

 4. Esiet mierīgi, TAI ģimenei arī TUR nemaz neies tik labi – raxtu, jo zinu cik īstenībā viegli ir noformēt atļauju dzīvnieka līdzņemšanai.

  • Kurš ārzemēs izīrēs mājokli tikko atbraukušai ģimenei ar suni? Neviens! Aizvest dzīvnieku līdzi, tas vēl nav viss.
   Suņa, protams, žēl. Jauks suns, cerams, drīz atradīs sev īstos saimniekus.

   • Jums piekrītu,tā ir taisnība.

   • “Kurš ārzemēs izīrēs mājokli tikko atbraukušai ģimenei ar suni?”
    Kādā rindu mājā, kurai aizmugurē ir savs pagalmiņš, nav problēmu! Un tāda arī ģimenei ir vajadzīgā.
    Jeb domā, ar ģimeni, barakās dzīvosi? Tās vienniniekiem un tikai iesākumā.

    • Ar suni nenoīrēs nekur. It sevišķi, ja īrniekiem šis ir pirmais miteklis ārzemēs un nav referenču no iepriekšējiem izīrētājiem.
     Ir grūti noīrēt mājokli ar jebkuru dzīvnieku, bet nu sevišķi jau ar suni.

Draugiem Facebook Twitter Google+