Latvijā
Kriminālziņas

Ģimene satraukta: Imantā izmisīgi meklē pazudušo 80 gadus veco Vili Biezo0


Rīgā, Imantā pazudis 80 gadus vecais Vilis Biezais. Ģimene lūdz sabiedrību palīdzēt viņu meklēt.
Rīgā, Imantā pazudis 80 gadus vecais Vilis Biezais. Ģimene lūdz sabiedrību palīdzēt viņu meklēt.
Foto – Valsts policija

Rīgā, Imantas rajonā bezvēsts pazudis 80 gadus vecs pensionārs Vilis Biezais. Vīrieša ģimene lūdz palīdzību tēva meklēšanā, uzsverot apkārtējiem, ka viņš, iespējams, pakritis un guļ bezsamaņā vairākas dienas neviena nemanīts, šovakar ziņoja LNT raidījums “Degpunktā”.

Raidījumā palīdzību lūdza Dana un Mārtiņš, kuru ģimenes loceklis ir pazudis jau kopš svētdienas, 29. jūlija. Mārtiņa tēvs – 80 gadus vecais Vilis Biezais – pēdējo reizi esot redzēts Imantas rajonā.

“Tajā dienā viņa dzīvesbiedre taisījās iet uz veikalu. Parunājās ar viņu, vai viņš negrib nākt līdzi. Viņš teica, ka nē. Paliks mājās, nekur neies. Negrib nekur iet. Viņa pulksten 13 aizgāja uz veikalu. Divos viņa uzzvanīja uz mājām, neviens telefonu nepacēla. Tad trijos viņa atnāca mājās pati un viņš vairs nebija mājās,” tā “Degpunktam” stāsta Mārtiņš.

Viļa dēls stāsta, ka tēvs nekad nav bijis no cilvēkiem, kuri mēdz pazust pat uz pāris stundām. Arī dzīvoklī nav atstātas nekādas pēdas, kas liecinātu, ka pensionārs gribējis bēgt vai kā citādi plānojis vairs nebūt sasniedzams. Tiesa, mobilais telefons vīrietim nekad nav piederējis.

“Zināms, ka viņam līdzi ir naudas maks ar e-talonu un bankas kartēm. Mugurā ir bijis uzvilkts tirkīza krāsas t-krekls, pelēki šorti un sandeles,” min Dana. Dana un Mārtiņš uzskata, ka pēdējo nedēļu karstums bijis pārāk nogurdinošs, un viņu tēvs, iespējams, ceļā dodoties kājām, zaudējis samaņu un pakritis.

Pazudušā pensionāra ģimene katru dienu dodas viņu meklēt, staigājot pa Imantu kājām un līmējot paziņojumus cilvēkiem redzamā vietā.

Savukārt Valsts policija (VP) portālu “La.lv” informēja, ka tiek meklēts bezvēsts prombūtnē esošais 1938.gadā dzimušais Vilis Biezais. Vīrietis pēdējo reizi redzēts šā gada 29. jūlijā plkst.13.00 Rīgā, Kurzemes prospektā, un līdz šim brīdim tuviniekiem un policijai nav informācijas par viņa atrašanās vietu, norādīja VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska.

Vīrieša pazīmes: 1,65 m garš, vidējas miesas uzbūves, sirmiem matiem, zilām acīm. Uz kakla labajā pusē rēta. Bija ģērbies tirkīzzilā T-kreklā, pelēkos šortos un sandalēs.

VP aicina aplūkot vīrieša fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kuram ir informācija par viņa iespējamo atrašanās vieta. Informēt policiju iespējams zvanot pa tālruņa numuru 110 vai arī zvanīt ģimenei – 29469161, kā norādīja “Degpunktā”.

 

LA.lv