Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
23. decembris, 2015
Drukāt

Ģimenes ārsti cer uz Saeimas izpratni

Foto - LETAFoto - LETA

Pērnā gada mediķu akcijas laikā

Latvijas Ģimenes ārstu asociācija nolēmusi janvārī vērsties pie visām Saeimas frakcijām ar lūgumu skaidrot radušos situāciju ar algu pieaugumu daļai mediķu, bet ne ģimenes ārstiem. “Kā izrādījās, ģimenes ārstiem, ģimenes ārstu māsām, ārstu palīgiem palielinājuma nebūs.

Arī citiem ambulatorajiem speciālistiem, kas strādā privātajā iestādē, bet veic valsts pasūtījumu, palielinājuma nebūs,” uzsver asociācijas vadītāja Sarmīte Veide. Attēlā: ar piketu pie Saeimas novembra sākumā mediķi izcīnīja nelielu algas pielikumu, tomēr izrādījies, ka ne visai ārtsu saimei būs lielāka alga. Asociācija lūgs deputātus visiem mediķiem, kas sniedz valsts apmaksātus pakalpojumus, algu palielināt vienlīdzīgi. “Ja var iekļaut šajos 10 miljonos, tad ideāli, ja ne, tad meklēt papildu finansējumu, un no 1. janvāra,” piebilda Veide. Ģimenes ārsti vēlas arī tikties ar visām Saeimas frakcijām klātienē, lai deputāti izskaidrotu, vai radusies situācija nav pārpratums.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+