Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
23. decembris, 2015
Drukāt

Ģimenes ārsti cer uz Saeimas izpratni

Foto - LETAFoto - LETA

Pērnā gada mediķu akcijas laikā

Latvijas Ģimenes ārstu asociācija nolēmusi janvārī vērsties pie visām Saeimas frakcijām ar lūgumu skaidrot radušos situāciju ar algu pieaugumu daļai mediķu, bet ne ģimenes ārstiem. “Kā izrādījās, ģimenes ārstiem, ģimenes ārstu māsām, ārstu palīgiem palielinājuma nebūs.

Arī citiem ambulatorajiem speciālistiem, kas strādā privātajā iestādē, bet veic valsts pasūtījumu, palielinājuma nebūs,” uzsver asociācijas vadītāja Sarmīte Veide. Attēlā: ar piketu pie Saeimas novembra sākumā mediķi izcīnīja nelielu algas pielikumu, tomēr izrādījies, ka ne visai ārtsu saimei būs lielāka alga. Asociācija lūgs deputātus visiem mediķiem, kas sniedz valsts apmaksātus pakalpojumus, algu palielināt vienlīdzīgi. “Ja var iekļaut šajos 10 miljonos, tad ideāli, ja ne, tad meklēt papildu finansējumu, un no 1. janvāra,” piebilda Veide. Ģimenes ārsti vēlas arī tikties ar visām Saeimas frakcijām klātienē, lai deputāti izskaidrotu, vai radusies situācija nav pārpratums.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (47)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+