Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
9. aprīlis, 2013
Drukāt

Ģimenes auto “Clio”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Mazās klases automobiļa “Renault Clio” ceturtās paaudzes modelis salīdzinājumā ar priekšgājēju kļuvis lielāks, taču tajā pašā laikā ir par 100 kg vieglāks. 


 

Jaunais “Clio”, tāpat kā daudzi šīs klases mūsdienu automobiļi, nebūt nav mazs. Arī pēc braukšanas sajūtām tas ir pilnvērtīgs automobilis un nebūt neliek justies apdalītam. Te nu ir uzskatāms rezultāts tam, ka katrs nākamais modelis pāraug priekšteci – modernie mazās klases jeb B segmenta automobiļi jau spēj pildīt ģimenes vienīgā auto lomu. “Clio” bāzes modelim ir piecdurvju hečbeka virsbūve, bet trīsdurvju versijas vairs nebūs. “Renault Clio” var būt aprīkots ar 1,2 litru 75 ZS un 0,9 litru 90 ZS benzīna motoriem, kā arī diviem 1,5 litru dīzeļiem ar 75 ZS un 90 ZS jaudu. Automobiļa sākuma cena ir 7230 latu. Pieejama arī piecdurvju universāļa modifikācija “Clio Grandtour”, kā cena sākas no 7750 latiem. Šajā ietilpīgajā versijā “Clio” jau var uzskatīt par praktisku ģimenes automobili.

 

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+