Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
9. aprīlis, 2013
Drukāt

Ģimenes auto “Clio”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Mazās klases automobiļa “Renault Clio” ceturtās paaudzes modelis salīdzinājumā ar priekšgājēju kļuvis lielāks, taču tajā pašā laikā ir par 100 kg vieglāks. 


 

Jaunais “Clio”, tāpat kā daudzi šīs klases mūsdienu automobiļi, nebūt nav mazs. Arī pēc braukšanas sajūtām tas ir pilnvērtīgs automobilis un nebūt neliek justies apdalītam. Te nu ir uzskatāms rezultāts tam, ka katrs nākamais modelis pāraug priekšteci – modernie mazās klases jeb B segmenta automobiļi jau spēj pildīt ģimenes vienīgā auto lomu. “Clio” bāzes modelim ir piecdurvju hečbeka virsbūve, bet trīsdurvju versijas vairs nebūs. “Renault Clio” var būt aprīkots ar 1,2 litru 75 ZS un 0,9 litru 90 ZS benzīna motoriem, kā arī diviem 1,5 litru dīzeļiem ar 75 ZS un 90 ZS jaudu. Automobiļa sākuma cena ir 7230 latu. Pieejama arī piecdurvju universāļa modifikācija “Clio Grandtour”, kā cena sākas no 7750 latiem. Šajā ietilpīgajā versijā “Clio” jau var uzskatīt par praktisku ģimenes automobili.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+