×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.6°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
10. maijs, 2017
Drukāt

Ģimenes dienā LNB varēs iepazīt Virtakas klasi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Atzīmējot Starptautisko Ģimenes dienu, 13. maijā, Latvijas Nacionālas bibliotēkas (LNB) pastāvīgā ekspozīcija “Grāmata Latvijā” piedāvās īpašu bezmaksas pasākumu programmu ģimenēm ar bērniem, LA.lv uzzināja bibliotēkā.

No plkst. 10 līdz 16 ģimenes ekspozīcijā apmeklētāji saņems uzdevumu grāmatiņas, kas ļaus ekspozīcijas “Grāmata Latvijā” apskati papildināt ar āķīgiem un aizraujošiem uzdevumiem. Pieaugušie ģimenes locekļi aicināti kopā ar bērniem izpētīt grāmatas maršrutu un uzdevumus, padarot ekspozīcijas apmeklējumu par kopīgu ģimenes ceļojumu.

Dienas gaitā – plkst. 11, 13 un 15 – notiks nodarbības ģimenēm LNB Virtakas klasē, kur varēs iepazīt seno zīmju noslēpumus. Tikšanās pie LNB reģistratūras.

Uzdevumu grāmatiņa un Virtakas klases nodarbības īpaši piemērotas bērniem no sešu līdz 12 gadu vecumam, taču ģimenes aicinātas nākt kopā arī ar savām jaunākajām un vairāk pieaugušajām atvasēm, jo ekspozīcija “Grāmata Latvijā” piedāvā daudzveidīgu pieredzi visdažādāko vecumu un interešu apmeklētājiem.

Vienlaikus Starptautiskās Ģimenes dienas ietvaros plkst. 13 LNB Bērnu literatūras centrā (7. stāvā) notiks iknedēļas pasākums “Ģimeņu sestdiena”, kur šoreiz programmā tikšanās ar grāmatas “Kā rodas milti?” autori Kristīni Jacino.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+