×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.6°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
16. augusts, 2016
Drukāt

Ģimenes izbraukumu zaļumos pārtrauc agresīvs rotveilers (9)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Pēc rotveilera uzbrukuma izbraukuma laikā pie dabas Bauskas apkārtnē kāda ģimene vērsusies Valsts policijā pret suņa īpašnieci, portālu “la.lv” informēja ģimenes galva Ruslans Sabanovs.

Viņš stāsta, ka pagājušajās nedēļas nogales brīvdienās viņa jaunā ģimene, atpūšoties savā zemes gabalā Bauskas novadā, tika pakļauta rotveilera sugas suņa, bet pēc tam arī pašas suņa saimnieces uzbrukumam.

Pavadīdams vairākas stundas svaigā gaisā, viņš savu septiņus gadus veco meitu mācījis makšķerēt, kad teritorijā parādījies melns suns. Suns sācis ātri skriet, tādēļ vīrietis sievai un vecākajai meitai teicis, lai no bērnu ratiņiem paņem jaundzimušo meitiņu un drošības dēļ skrien uz mašīnu.

“Lēmums sūtīt savas meitenes uz mašīnu izrādītājs vispareizākais lēmums manā dzīvē,” viņš stāsta.

Kad suns bija pieskrējis tuvāk, tas sāka rūkt, lēkt virsū un notriecis no kājām. Ieraudzījis sievieti blakus zemes gabalā, viņš lūdzis, lai suni aizvāc. Pēc vīrieša stāstītā, sieviete sāka kliegt, ka vietējiem iedzīvotājiem atņemta iespēja mierīgi pastaigāties uzcelto žogu dēļ.

“Es sāku paskaidrot, ka tā ir privāta teritorija, bet viņas suns man uzbruka, un teicu, lai viņa aizvāc suni. Es sagaidīju, ka sieviete pasauks savu suni. Tā vietā suņa saimniece caur spraugu aizvērtos vārtiņos ielīda manā teritorijā un vienkārši sāka drudžaini kliegt uz mani. Sajutis savas saimnieces uzbudinājumu un neapmierinātību, suns, aizsardzība instinkta vadīts, metās man virsū. Vienīgais, kas atlika, bija zvanīt uz numuru 112,” atstāsta vīrietis.

Saimniece, izdzirdējusi, ka izsaukta policija, esot suni pasaukusi, vienlaikus protestējot, ka viņa filmēta ar telefonu.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. kā tad ,viena latvju tanta ar suni nobaida mīkstu pilsētnieku.

 2. Skrienot vai braucot ar divriteni man pašaizsardzībai pret šādiem krančiem vienmēr līdz ir paliels tutenis…. paķeru arī elektrošoku un stiprāku sadzīves airsolu…. Ļoti ļoti palīdz !!! Iesaku arī citiem…

 3. Lai knabis un vids sākumā pārbauda kur Sabanovs ņēma naudu, jaunās ģimenes īpašuma iegādei! Es gan vēlētos uzklausīt arī suņinieces stāstu. Žurnālisti tik veikli prot sagrozīt faktus, ka neticu Rusļika pastāstam. Vispār esmu pārstājusi ticēt divkājainajiem tie katra vārda galā samelos un galvenais naivie pavelkās un tic. Un šis antisuņu propogandas jau vienkārši paliek smieklīgas.
  Cilvēki gribat lai jūs ciena, tad sāciet cienīt citus, citādi paši izturās rupji un ar necieņu, bet kad pret pašiem sāk izturēties tāpat nez kādēļ brīnās, bet aprobežotie vēl skrien sūdzēties presei un raksta iesniegumus tiesā! Kaut gan 80% srīdu var atrisināt miermilīgā ceļā, bet 40% nemaz nebūtu radušies, ja viens pret otru izturētos ar cieņu un mācētu ievērot elementāru distanci!

 4. Sunīts nebija socializējies , izjuta emocionālu stresu.

 5. Kārlis>Jāņonkols no laukiem Atbildēt

  Šis nebija tas gadījums Jāņonkul,jo varēja ne tikai iekosties kājā un turpināt malt to zobos,bet pat nokost nokost pilnībā degunu! Eksperimentēt vari pats! Nevajag aizmirst,ka ir vēl arī liela atšķirība starp dažādu sugu suņu uzvedību.Rotveilers nav labradors vai seters!

  • Jā…saniknots rotveilers-tā ir nāves mašīna.Ir gadījies redzēt rotiņa uzbrukumu VAS.Bēdīgi.

  • UN kur tu redzēji rotveileru,bildei ir tikai informatīva nozīme, bet video bija jauns, neliels un nepavisam jau ne agresīvs suņuks, kas luncināja asti un rēja. To, ka te daudz melu, jau liecina tas, ka mediķi nekonstatē, ka suns būtu iekodis.

 6. Jāņonkols no laukiem. Atbildēt

  Kāpēc mēs neuzticamies cilvēka labākajam draugam sunim? Tieši sākot skriet bija lielākā kļūda. Suns tūliņ cenšas noķert. Tā vietā jāstāv uz vietas un sunim kautkas jāsaka. Es parasti prasu kur tu tik ilgi biji, ka tik ātri atskrēji? Suns sāk klausīties un nomierināties. Tāpat jāļauj lai viņš Jūs aposta un iepazīst.

Draugiem Facebook Twitter Google+