×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
16. janvāris, 2015
Drukāt

Ģimenes strīda dēļ izjukusi rokgrupa “The Black Crowes”

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu rokgrupa “The Black Crowes” ceturtdien paziņojusi par izjukšanu ģimenes strīda dēļ.

Konflikts izcēlies starp brāļiem Krisu un Riču Robinsoniem, kuri dibināja grupu 1989. gadā. Rokgrupa pārdevusi vairāk nekā 35 miljonus albumu ar tādām blūzroka dziesmām kā “Jealous Again”.

“Ar lielu vilšanos un nožēlu jāpaziņo, ka grupa ir izjukusi,” paziņoja ģitārists Ričs Robinsons. “Es mīlu savu brāli un apbrīnoju viņa talantu, taču nevaru piekrist viņa prasībai atdot savu un bundzinieka Stīva Gormana daļu grupā. [Gormans] spēlējis ar mums jau no pašiem pirmsākumiem, taču tādā gadījumā kļūtu par vienkāršu algotu darbinieku.”

Gormans sacīja, ka grupa plānojusi 25. jubilejas koncertturneju, taču to nācies atlikt vokālista Krisa Robinsa prasību dēļ.

Taču Kriss Robinsons norādījis, ka grupa “The Black Crowes” esot kļuvusi par “ļoti garlaicīgu scenāriju”. “Es zinu, ka “The Black Crowes” nemainīsies un no jauna nekļūs par kaut ko lielisku un pilnu ar enerģiju, taču tieši to es meklēju,” viņš skaidroja.

“The Black Crowes” pēdējais albums “Before the Frost…Until the Freeze” iznāca 2009. gadā. Grupa vislabāk pazīstama ar koncertu spēlēšanu, taču nav uzstājusies kopš 2013.gada.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+