Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
19. oktobris, 2016
Drukāt

Ģimenes traģēdijai joprojām nespēj noticēt: atklāj skaudrā stāsta detaļas (3)

Bojāgājušo piemiņai iedegtas sveces. Ekrānšāviņš no "Degpunktā".Bojāgājušo piemiņai iedegtas sveces. Ekrānšāviņš no "Degpunktā".

16.oktobrī ap pusnakti policija saņēma informāciju, ka kādā dzīvoklī Rīgā atrastas divas personas, kas mirušas vardarbīgā nāvē. Mirušie ir 1967.gadā dzimusi sieviete, kurai konstatētas durtas brūces, un 1972.gadā dzimušais sievietes dzīvesbiedrs ar grieztām brūcēm. Vīrietis, visticamāk, sadūra savu dzīvesbiedri un pēc tam izdarīja pašnāvību.

Šai ģimenes traģēdijai kaimiņi nespēj noticēt, lai gan stāstīja, ka iepriekš ir dzirdējuši pāri strīdoties. LNT raidījums “Degpunktā” arī minēja bojāgājušo vārdus.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. publika bija kafe ,jo srādāja sieviete augstā amatā un izraklemēja kolēģiem…ar narmālām algām

  2. UN!!! Agrim Blumfeldam ar steigu uz kursiem! reportázha = katastrofa!

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+