Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
19. oktobris, 2016
Drukāt

Ģimenes traģēdijai joprojām nespēj noticēt: atklāj skaudrā stāsta detaļas (3)

Bojāgājušo piemiņai iedegtas sveces. Ekrānšāviņš no "Degpunktā".Bojāgājušo piemiņai iedegtas sveces. Ekrānšāviņš no "Degpunktā".

16.oktobrī ap pusnakti policija saņēma informāciju, ka kādā dzīvoklī Rīgā atrastas divas personas, kas mirušas vardarbīgā nāvē. Mirušie ir 1967.gadā dzimusi sieviete, kurai konstatētas durtas brūces, un 1972.gadā dzimušais sievietes dzīvesbiedrs ar grieztām brūcēm. Vīrietis, visticamāk, sadūra savu dzīvesbiedri un pēc tam izdarīja pašnāvību.

Šai ģimenes traģēdijai kaimiņi nespēj noticēt, lai gan stāstīja, ka iepriekš ir dzirdējuši pāri strīdoties. LNT raidījums “Degpunktā” arī minēja bojāgājušo vārdus.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. publika bija kafe ,jo srādāja sieviete augstā amatā un izraklemēja kolēģiem…ar narmālām algām

  2. UN!!! Agrim Blumfeldam ar steigu uz kursiem! reportázha = katastrofa!

  3. ne dulais, bet vnk pajolis

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+