×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
30. aprīlis, 2014
Drukāt

Ginekoloģes veido tradīciju – skriet savai veselībai (2)

Foto - Stock.XCHINGFoto - Stock.XCHING

Jau otro gadu ginekoloģes veido savu komandu dalībai Sieviešu skrējienā 1. maijā Mežaparkā. Lai aktualizētu sievietes veselības tēmu ginekoloģes pārstāves jautājumu un atbilžu portālu visu vecumu sievietēm www.tikaisievietem.lv, aicinot ikvienai sievietei rūpēties par labu pašsajūtu un dzīvot veselīgi. Ikdienā uzticamies dakterēm, atklājam savus noslēpumus, paļaujamies uz viņu zināšanām, bet 1. maijā kopīgi varam skriet 7 kilometru distanci! Savus spēkus skrējienā novērtēs Dr. Zane Krastiņa, dr. Elīna Bērziņa, dr. Lāsma Līdaka, dr. Ieva Erciņa, dr. Kristīne Strazdiņa un dr. Ērika Urtāne.

„Piedalīšanās Sieviešu skrējienā atkārtoti ir vēlme to veidot kā tradīciju. Tā ir motivācija ne tikai labi justies, bet arī labi izskatīties un uzturēt sevi labā formā,” atzīst dr. Zane Krastiņa. „Piedaloties skrējienā, šogad vēlamies vērst uzmanību gan ginekoloģisko, gan krūts veselības pārbaužu nepieciešamībai. Ļoti svarīgi ir sevi regulāri izmeklēt reizi mēnesī. To viegli var izdarīt sieviete pati. Sākumā var noteikti pajautāt palīdzību ārstam vai atrast informāciju internetā,” piebilst daktere.

„Esiet veselas!” – šogad mudina dakteres un uzsver regulāru pārbaužu nepieciešamību, jo ikvienas slimības agrīna diagnostika ir iespēja ātrākam atveseļošanās procesam.

Dr. Ērika Urtāne, kura Sieviešu skrējienā šogad piedalīsies pirmo reizi uzskata, ka tas ir kā treniņš kalnos kāpšanai, ko ik gadu viņa dara kopā ar ģimeni. ”Vakaros mēdzam skriet kopā ar vīru. Tas ir laiks, kad sakopot domas, sajust dabu un būt kopā ar mīļoto cilvēku. Nesanāk bieži, bet tie ir īpaši brīži,” teic ginekoloģe.

Ja ikdienā savu ginekoloģi satiekam ģērbušos baltā halātā, tad Sieviešu skrējienā ieraugi dakteres citā – sportiskā tēlā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Govis viņàm patik skatities kà jūs velkat nost biksites un tad plikiem gurniem kāpjat uz krēsla!

 2. Ginekologjes – taas kas dod vagiinaa. Un labpraat skrien.
  Analogjes – laabpraat dod anaalajaa atveree. Un labpraat dirsh (pirms anaalaa akta).
  Orologjes – dod mutee. Un lieki nerunaa. Gruuti. Meele liip pie augsslejaam.
  Nasologjes – dod degunaa. Arii lieki nerunaa, jo caur muti jaaelpo- deguns ciet. Ar spermu.
  Ausologjes – ljauj nolaist ausiii. Neko nedzird, jo ausis pilnas ar spermu. Taapeec runaa nesakariigi.
  _______________________
  Kuras ir vislabaakaas?

Draugiem Facebook Twitter Google+