Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

“Giraffe 360” strauji aug: Liepājā aicinās darbā 10 jaunus datorgrafiķus0


“Giraffe360”, kas Latvijā labāk zināms kā “SkatSkat.lv”, ir pasaulē labāko virtuālo tūru tehnoloģiju ražotājs.
“Giraffe360”, kas Latvijā labāk zināms kā “SkatSkat.lv”, ir pasaulē labāko virtuālo tūru tehnoloģiju ražotājs.
Publicitātes foto

Tehnoloģiju jaunuzņēmums “Giraffe 360”, kas radījis unikālu kameru telpas skenēšanai, strauji aug un nolēmis paplašināt Liepājas datorgrafikas komandu – pieņemt darbā vairākus jaunus datorgrafiķus, jo ir palielinājies uzņēmuma klientu skaits, vēstīja Kurzemes portāls “liepajniekiem.lv“.

Straujo izaugsmi veicinājusi jaunā kameras modeļa izlaišana vasaras sākumā, kas savukārt novedis pie klientu skaita palielināšanās. Vēl gada sākumā uzņēmums piesaistījis investīciju viena miljona eiro apmērā.

Pavisam nesen uzņēmuma investoru lokam pievienojies viens no Silīcija ielejas aktīvākajiem investoriem – “Plug and Play”.

“Pirms trīs gadiem, kad mēs sākām domāt par savu kameru, izveidojām Liepājā “boot- camp” nometni, kur netraucēti varējām nodoties sarežģītu uzdevumu veikšanai,” tā portālam stāsta “Giraffe 360” līdzdibinātājs Mikus Opelts.

“No nometnes vietas Liepājas birojs ir izaudzis par mūsu lielāko ofisu. Rīgā galvenokārt strādā inženieri un programmētāji, kas izstrādā jauno produktu, savukārt Liepājā mums ir programmēšanas un failu izstrādes ofiss. Pārdošanu un komunikāciju veidojam no Londonas. Proti, Rīgā radam, Londonā pārdodam un Liepājā apkalpojam. Mūsu kameras šobrīd jau ir 12 Eiropas valstīs un tās skenē lielu apjomu īpašumu katru dienu. Visi faili no kamerām nonāk Liepājā, kur tos apstrādājam un izveidojam fotogrāfijas, telpas plānojumus un virtuālās tūres.”

Šobrīd “Giraffe 360” savā komandā Liepājā vēlas pieņemt darbā 10 jaunus datorgrafiķus, lai apkalpotu strauji augošo klientu skaitu.

“Šogad mūsu apstrādes komanda jau ir palielinājusies no 3 līdz 9 cilvēkiem, bet, lai apkalpotu augošo klientu skaitu, nepieciešams to palielināt vēl vairāk. Mums ir izveidots efektīvs darba process, un mēs apmācām visus jaunos darbiniekus,” stāsta uzņēmuma pārstāvji.

Saistītie raksti

“Giraffe 360” ir kameras un programmatūras tehnoloģija telpu skenēšanai. Idejas autori un uzņēmuma dibinātāji ir brāļi – Mikus un Madars Opelti. Pirmo sēklas investīciju pusmiljona eiro apmērā uzņēmums piesaistīja no Igaunijas riska kapitāla firmas “Koha Capital”.

“Giraffe360″ šobrīd ir milzīgas iespējas priekšā – mums ir investoru uzticība, fantastiska komanda, strādājam globālam tirgum, viss ir pašu rokās,” uzskata “Giraffe360” valdes priekšsēdētājs un līdzdibinātājs Mikus Opelts. Attēlā visa “Giraffe360” vadības komanda – tehniskais direktors Einārs Deksnis, izpilddirektors Madars Opelts, valdes priekšsēdētājs Mikus Opelts un finanšu direktors Gints Sloka.
Foto: Reinis Oliņš/Giraffe360

LA.lv
LP
LDz preses dienests
Ekonomika
Pieaudzis pa VAS “Latvijas dzelzceļš” pārvadāto iekšzemes kravu apjoms
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Vai divu reģionu Latvija var vairāk? Kā labāk atbalstīt uzņēmējus un apgūt ES fondus
4 stundas
Raivis Šveicars
Ekonomika
Eksperts rosina strādāt četras dienas nedēļā pa 10 stundām 2
4 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Saeimas partijas privileģētas. Valdošo partiju stiprināšana? 1
4 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
Nevienā brīdī nav teikts, ka solījumi skolotājiem netiks pildīti. Saruna ar Ilgu Šuplinsku
2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Atklāj pirmos jaunā dzīvesstila tirdzniecības centra “Sāga” nomniekus
56 minūtes
LE
LETA
Dabā
No rietumiem sāk tuvoties ciklons
4 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
VIDEO: Porziņģis un Dončičs iespaidīgi, “Mavericks” izcīna graujošu uzvaru
2 stundas