Girgensona “Sabres” pārliecinoši uzvar “Maple Leafs” 0

Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” NHL spēlē savā laukumā ar 5:2 pārspēja Toronto “Maple Leafs”.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Girgensons spēlēja 12:05 minūtes, divas reizes meta pa vārtiem un izdarīja vienu spēka paņēmienu, lietderības koeficients bija neitrāls. Rezultativitātes punktus latviešu uzbrucējs nenopelnīja.

Vēl otrā perioda ievadā rezultāts bija 2:2, bet līdz trešdaļas beigām mājinieki guva trīs vārtus un rezultāts vēlāk vairs nemainījās. Lieliska spēle “Sabres” uzbrukuma līderim Džekam Aikelam, kurš guva divus vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli.

Bufalo hokejisti Austrumu konferencē ir 14. vietā, bet Toronto – septītajā.