Sports
Hokejs

Girgensona tēvs: Zemgus vienmēr gribējis spēlēt izlasē, bet šobrīd kaut ko grūti prognozēt2


Aldis Girgensons
Aldis Girgensons
Foto – Dainis Bušmanis

Šobrīd ir grūti prognozēt, cik ilgs būs atveseļošanās process un attiecīgi arī to, kādas ir iespējas pievienoties izlasei pirms pasaules čempionāta, tā “LA” ceturtdien sacīja Latvijas vienīgā NHL hokejista Zemga Girgensona tēvs Aldis Girgensons.

Trešdien Zemgum tika veikta sejas operācija un viņa pārstāvētais klubs Bufalo “Sabres” paziņoja, ka atlikušajās divās sezonas spēlēs uzbrucējs nevarēs piedalīties. “Grūti prognozēt, kāds būs atveseļošanās process,” teica Aldis Girgensons. Operācija bija nepieciešama, jo ripa trāpīja hokejistam pa seju, jau pirms tam šosezon esot bijis neliels smadzeņu satricinājums, tāpat arī sezonas laikā iekrājušās citas traumas, tāpēc neesot arī skaidrs, vai klubs akceptēs došanos uz pasaules čempionātu. “Viņš vienmēr gribējis spēlēt izlasē,” atgādināja tēvs.

Zemgus Girgensons šosezon 71 spēlē guva septiņus vārtus (tieši tikpat iespēja arī iepriekšējās divās sezonās) un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles, bet lietderības koeficients bija negatīvs -12. Sezonas beigās un epizodiski arī pirms tam viņš bija iekļauts komandas pirmajā uzbrucēju virknējumā.

Pasaules čempionāts Dānijā sāksies 4. maijā. Latvijas izlasei pirmās divas no deviņām ieplānotajām pārbaudes spēlēm būs rīt un parīt viesos pret Norvēģiju.

Saistītie raksti
LA.lv