Girgensonam 1+1 un otrās zvaigznes tituls 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons aizvadījis lielisku spēli NHL čempionātā.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Girgensons guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot Bufalo “Sabres” savā laukumā izcīnīt ļoti grūtu uzvaru pret Bostonas “Bruins” – 5:4 papildlaikā.

Latvietis ceturtajā minūtē atklāja spēles rezultātu, bet 53 sekundes pirms pamatlaika beigām pēc viņa piespēles neizšķirtu 4:4 panāca Mets Moulsons. Papildlaika 22. sekundē uzvaras ripu iemeta Mets Dagostini.

Zemgus kopā spēlēja vairāk kā 14 minūtes, viņam pozitīva lietderība +2, divi metieni pa vārtiem, viens bloķēts metiens un divas soda minūtes. Viņš tika atzīts par mača otro zvaigzni.