AFP/LETA

Girgensonam divas piespēles, Bufalo uzvara 0

Zemgus Girgensons otrdien NHL spēlē nopelnīja divas rezultatīvas piespēles, palīdzot Bufalo “Sabres” izbraukumā pēcspēles metienos ar 5:4 uzvarēt vienu no Rietumu konferences stiprākajām komandām Sanhosē “Sharks”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115

Zemgus 23. minūtē palīdzēja Drūvam Stefordam izlīdzināt rezultātu 1:1, bet trīs minūtes vēlāk uzvarēja iemetienā pretinieku zonā un uzbrukumu uzreiz ar precīzu metienu noslēdza Kodijs Makormiks, izvirzot komanda vadībā ar 2:1. Kopumā latviešu hokejists spēlēja vairāk kā 13 minūtes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, un kā vienīgais komandā tika pie pozitīva lietderības koeficienta +2.

Girgensons šosezon 16 mačos guvis vienus vārtus un izpildījis četras rezultatīvas piespēles.

“Sabres” pārtrauca četru zaudējumu sēriju, bet Austrumu konferencē tāpat atrodas pēdējā, 16. vietā. Sanhosē Rietumos ir trešajā pozīcijā.