Zemgus Girgensons (centrā) spēli pret Monreālas “Canadiens” noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Girgensonam negatīva lietderība; “Sabres” izrauj uzvaru papildlaikā 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē palīdzēja savai komandai Bufalo “Sabres” izcīnīt uzvaru papildlaikā, tomēr maču viņš noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Notriektā tautumeita 6

“Sabres” savā laukumā ar rezultātu 5:4 (1:2, 2:0, 1:2, 1:0) papildlaikā uzvarēja Monreālas “Canadiens”, svinot jau trešo panākumu četrās spēlēs.

Girgensons laukumā pabija 14 minūtes un 23 sekundēs, no tām astoņas sekundes pavadot vairākumā, bet vēl teju vai trīs minūtes nospēlētas mazākumā. Hokejists izdarīja vienu metienu pa vārtiem, reizi pielietoja spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Spēles rezultātu sestajā minūtē atklāja sezonu labi sākušais Viktors Olofsons, kurš no pretējās laukuma puses saņēma piespēli no Džeka Aikela, pēc brīža raidot ripu augšējā vārtu stūrī. Pirmā perioda izskaņā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Joels Armia, atstājot mājiniekus iedzinējos ar 1:2.

Otrā perioda piektajā minūtē vēl vienu vairākumu ar precīzu metienu tālajā (labajā) vārtu stūrī realizēja Aikels, kurš perioda izskaņā guva arī savus otros vārtus. Trešās trešdaļas pirmajā minūtē Džefs Skiners panāca jau 4:2, bet viesi līdz spēles 53.minūtei rezultātu jau bija izlīdzinājuši, spēli novedot līdz papildlaikam.

Uzvaru “Sabres” atnesa Markusa Jūhansona precīzais metiens papildlaika otrajā minūtē.

Aikels šajā mačā atdeva arī divas rezultatīvas piespēles, mačā iekrājot četrus rezultativitātes punktus.

“Sabres” četrās spēles tikuši pie septiņiem punktiem, ieņemot pirmo vietu Atlantijas divīzijā.