Girgensonam piespēle, “Sabres” otrā uzvara 0

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē iekrāja rezultatīvu piespēli, palīdzot Bufalo “Sabres” vienībai svinēt savu otro uzvaru šosezon, kad ar 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) izbraukumā tika pārspēta Sanhosē ” Sharks” komanda.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Girgensons pie rezultatīvas piespēles tika trešās trešdaļas ceturtajā minūtē, kad nogādāja ripu vārtu priekšā un palīdzēja izcelties Koudijam Hodžsonam.

Divas minūtes vēlāk Nikolā Delorē dubultoja viesu pārsvaru, bet vēl pēc 13 sekundēm vienus vārtus Sharks” komandai atguva Brents Bērnss. Atlikušajā laikā vārti gan vairs netika gūti, “Sabres” hokejistiem pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Girgensons laukumā pavadīja 21 minūti un 24 sekundes, kas bija ceturtais lielākais spēles laiks komandā. Viņš veica divus metienus pa vārtiem, izpildīja piecus spēka paņēmienus, kas bija lielākais rādītājs vienībā, bloķēja vienu metienu, uzvarēja trijos no 12 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šīs sezonas deviņās spēlēs latvietis guvis divus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli, bet viņa lietderības koeficients ir +1.

Sanhosē klubs šajās spēlē piedzīvo savu ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Kā zināms, “Sabres” komandu vada bijušais Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans. Tāpat šajā sezonā “Sabres” treneru kolektīvam pievienojušies vēl divi bijušie Latvijas izlases treneri – Artūrs Irbe un Toms Kūlens.

Pašlaik 20 gadus vecais Girgensons pagājušajā sezonā NHL 70 mačos guva astoņus vārtus un veica 14 rezultatīvas piespēles.

Pēc deviņiem aizvadītiem mačiem “Sabres” Austrumu konferences kopvērtējumā ar četriem punktiem ir priekšpēdējā, 15.vietā, bet Atlantijas divīzijas ietvaros ieņem pēdējo – astoto – pozīciju.

Kā zināms, iepriekšējā sezonā “Sabres” komanda 82 spēlēs tika vien pie 52 punktiem, kļūstot par vājāko visā līgā.